2726
عنوان

دلم میخاد شاگرد اول دانشگاهم بشم درس خوانها بیان بگن کمکم کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 1030 بازدید | 63 پست
خانم چنتا نظر رک و بی ادبانه ازتوون دیدم  محیط اینجا بدر خالی کردنت نمیخوره !!

عزیزم من نمیتونم دروغ بگم واسه دلخوشی. شما رم تا حالا مخاطب قرار ندادم پس دخالت نکنید

خانمای اینجا واقعا اینجورین یا دارن ادا درمیارن؟  
عزیزم خودتو ادیت نون ایشون مشکل روانی داره خخخخخ

من خودم دولتی هستما ولی اصلا موفقیت به نوع دانشگاه نیست به تلاش بستگی داره ..... ازین نگاه از بالا به پایینش اصلا خوشم نیومد 

حاضرم به خاطر رویایم به فضا بروم،حتی اگر بلیط آن یکطرفه باشد ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم درسخونا از همون اول خودشونو نشون میدن دولتی قبول میشن شما ک پیام نوری

چه ربطی داره هرکی دولتیه فقط درسخونه؟؟؟

‌خ‍‌ودت‍‌و پ‍‌ی‍‌دا ک‍‌ن‍‌‍ی خ‍‌ی‍‍‌ل‍‌ی‍‌ارو گ‍‌م م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی ای‍‌ن ش‍‌روعِ یہ م‍‌س‍‌ی‍‌ر ط‍‌ول‍‌ان‍‌ی‍ہ کہ ت‍‌ه‍‌ش ق‍‌ش‍‌ن‍‌گہ -! .
2728
چقد بب فرهنگ مگ تقصیر منه تو پیام نور درس میخونی

بی ادب شمایی که بلد نیستی محترمانه نظر بدی وقتی بلد نیستی سکوت کن کسی بهت نمیگه لالی  افتخار میکنم پیام نور میخونم 

بی ادب شمایی که بلد نیستی محترمانه نظر بدی وقتی بلد نیستی سکوت کن کسی بهت نمیگه لالی  افتخار می ...

خب بکن من نظرمو گفتم....ولی ب ادبت اصلا افتخار نکن

او چقد مشکلات داری باهوچ.نتونستی ی شوهر روشن فکر انتخاب کنی ک بدارخ بری دانشگاه؟در ضمن اگ خودت مردی ...

وای شما مشکلت خیلی جدیه ها زودتر اقدام کنید برا مشاور جدی گفتم 

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )

اینجور نگو پیام نور همه میگن خیلی سخته ،، معلومه استارتر خیلی باهوشه که پیام نور درس میخونه 

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢

شوهر من شاگرد اول دانشگاه بود 

همش درس ميخوند 

البته شوهرم تيزهوش نيس ولي پشتكارش زياده 

اونقد درس ميخوند شبها يهو ميديد صبح شده 

كارنامش كلا بيست ميشد شايد يكي دوتا مثلا ١٩-١٨ داشت 

من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن
وای شما مشکلت خیلی جدیه ها زودتر اقدام کنید برا مشاور جدی گفتم 

شما خودت مشکل داری گ تهمت میزنی انگار اینجا تحمل حرف راست ندارن خب حقیقتو گفتم

2706