2726

سلام دوستان من در مقطع روانشناسی دانشگاه پیام نور کارشناسی میخونم وبالینی فوق دیپلم دارم 

ولی هیچوقت از درس خوندم راضی نبودم وبدلم موند خوب درس بخونم البته بچه باهوشی هستم ولییی تمرکز ندارم

با وجود بچه وهمسر داری کارای خونه ودغدغه های خودم چطوری بخونم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم درسخونا از همون اول خودشونو نشون میدن دولتی قبول میشن شما ک پیام نوری

والا پیام نور داشتیم الان تو کارش از هزارتا دولتی موفق تره ...رو چه حسابی این حرفو زدین ...بستگی به تلاش طرف داره تو دوران دانشجویی حالا هر دانشگاهی میخواد باشه ....

حاضرم به خاطر رویایم به فضا بروم،حتی اگر بلیط آن یکطرفه باشد ❤

داداچ بهت پیشنهاد میکنم وقتی بلد نیستی مشاوره نده 

من اتفاقا درسم فوق العاده عالی بود البته مجرد بودم 

بعد ازدواج کردم مناسفانه فاصله افتاد وبخاطر مشکلی که شوهرم داشت گلا قید درس رو زدم مگر به شرط اینکه پیام نور باشه که نخوام برم سرکلاس 

به این دلیل رفتم پیام نور

چون همسرم بد دله البته الان کمتر شده

شمانخواستیم ازتون که نظر بدید وقتی راهش رو بلد نیستی عزیزمن

والا پیام نور داشتیم الان تو کارش از هزارتا دولتی موفق تره ...رو چه حسابی این حرفو زدین ...بستگی به ...

دیگ خدتونو گول نزنین هرکی هیچ جا قبول نمیشه میره پیام نور

خانمای اینجا واقعا اینجورین یا دارن ادا درمیارن؟  
داداچ بهت پیشنهاد میکنم وقتی بلد نیستی مشاوره نده  من اتفاقا درسم فوق العاده عالی بود البته مج ...

او چقد مشکلات داری باهوچ.نتونستی ی شوهر روشن فکر انتخاب کنی ک بدارخ بری دانشگاه؟در ضمن اگ خودت مردی من نیستم بمن نگو داداچ

والا من همین بچه های پیام نور دیدم فوق العاده زرنگ وچه پروژه های تحویل ندادن فقط بخاطر اینکه خوب انتخاب رشته نکردن در اومدن تازش راه وروش درس خوندن ربطی به نوع دانشگاه نداره حتی خیلی هم ربطی به هوش نداره بلکه ربط به برنامه داره خواستم برنامه درسی دیگران رو هم یه سرچی کنم متاسفم بابت نظر مزخرفت

والا من همین بچه های پیام نور دیدم فوق العاده زرنگ وچه پروژه های تحویل ندادن فقط بخاطر اینکه خوب انت ...

باشه با این حرفا خودتو توجیح کن

حالا شما ازون بالا بیا پایین یهو دیدی با مخ خوردی زمینا ... حقوق پیام نور خونده طرف  البته کارشناسیشو و بعد برای ارشد دانشگاه دولتی قبول شده الان بیا و ببین واسه هر پرونده چقد میگیره ....

حاضرم به خاطر رویایم به فضا بروم،حتی اگر بلیط آن یکطرفه باشد ❤

خانم چنتا نظر رک و بی ادبانه ازتوون دیدم 

محیط اینجا بدر خالی کردنت نمیخوره !!

خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش

یه برنامه ریزی بکن شما که هر هفته به حدکافی مطالعه داشته باشی 

شما کتاب محور هستین پس معطل حزوه هفتگی هم نیستبن راحت تقسیم بندی کن و بخون تا ایام امتحانات حداقل دوبار دوره شده باشه پرش ذهنیتونو کم کنین و با تمرکز درس بخونین تمرینات یوگا برای کاهش استرس و افزایش تمرکز خیلی خوبه

اگه هدفتون ارشد هست با تمرکز تمام درس بخونین تا بتونین از امتیاز معدل الف استفاده کنین 

حال متکلم از کلامش پیداست
2706