2733
2739
عنوان

خانما یه سؤالی دارم فقط خواهش میکنم جوابم بدید به حاشیه نرید

| مشاهده متن کامل بحث + 715 بازدید | 65 پست

توفکرش بودم که اگر بشه یه جوری بهش بگم این اتفاق برای خودم بیرون اتفاق افتاده ویه مرد غریبه بهم گفته، ببینم عکس العملش چی میشه؟!  اینجوری خوبه؟ 

نینی کوچولوی من کاش زودی بیای تو دلم(خدایا مگه میشه باشی و تنها بمونم؟؟؟؟) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توفکرش بودم که اگر بشه یه جوری بهش بگم این اتفاق برای خودم بیرون اتفاق افتاده ویه مرد غریبه بهم گفته ...

چرا اینقدر دوری از شوهرت ؟ چرا اینقدر فاصله ؟ 

مقید نباش ازش باهاش راحت باش

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
خب شاید زنه خوشگله جمالش مثل گله بهش میگه کلی تک اینطوری نیستی بهت نمیگه

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

وااا شما چرا اینجوری حرف می زنی ؟؟!!

لحنت به خانوم ها نمی خوره !!

من یک آریایی مسلمان هستم  به وطن و دینم افتخار می کنم ، به بزرگان تاریخ ِ  کشورم و تاریخِ اسلام می بالم ، خود نمایانِ هتاک به دین و ملیتم ، فقط کمبودهای درونی و شعور پایین خود را به نمایش می گذارند ،   برای داشتن زندگی بهتر: بجای دخالت ، قضاوت ، اهانت ، شکایت ، شماتت و عداوت ...،  نقد و اصلاح را از خودمان و خانواده هایمان شروع کنیم و فرزندانمان را درست تربیت کنیم.  خودمان را مریض نمی دانیم وگرنه علاج آسان است . ( آیت الله بهجت ره )          اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها
2728
😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐 وااا شما چرا اینجوری حرف می زنی ؟؟!! لحنت به خانوم ها نمی خوره !!

مزاح بود عزیزم مشخص نبود واقعا

خانمای اینجا واقعا اینجورین یا دارن ادا درمیارن؟  
مزاح بود عزیزم مشخص نبود واقعا

شوخی در اوج ناراحتی و غصه کسی درست نیست ، این از قوانین احساسی سایت هست ، لطفا مراعات کنید .

من یک آریایی مسلمان هستم  به وطن و دینم افتخار می کنم ، به بزرگان تاریخ ِ  کشورم و تاریخِ اسلام می بالم ، خود نمایانِ هتاک به دین و ملیتم ، فقط کمبودهای درونی و شعور پایین خود را به نمایش می گذارند ،   برای داشتن زندگی بهتر: بجای دخالت ، قضاوت ، اهانت ، شکایت ، شماتت و عداوت ...،  نقد و اصلاح را از خودمان و خانواده هایمان شروع کنیم و فرزندانمان را درست تربیت کنیم.  خودمان را مریض نمی دانیم وگرنه علاج آسان است . ( آیت الله بهجت ره )          اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها