2737
2734

اگر شوهرتون به یه زن غریبه کار داشته باشه که از شهر دیگه هست وفقط اونه که میتونه براش انجام بده، بگه جانم؟ واینکه بگه خوب به جمال گلت، شما ناراحت میشید؟ درصورتی که تاحالا حتی یه بارهم ازش این چیزا نشنیده باشید وبدونید منظوری نداشته به گفتنش دلیلش چیه؟

درضمن من اینو جلو خودش نشنیدم، با دوستش خونمون بودم یهو اتفاقی شنیدم، دوست دارم بهش بگم ببینم دلیلش چی بوده تا بهم بگه راحت شم، اما نمیدونم چطوری؟ میگم شاید فکرکنه منهمش دارم چکش میکنم و جواب درستی نده! کمکم میکنید چطوری با سیاست حرفموبزنم ؟ 

نینی کوچولوی من کاش زودی بیای تو دلم(خدایا مگه میشه باشی و تنها بمونم؟؟؟؟) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حاضرم بابت اون کارش ضرر کنه و اون کار هیچ گاه انجام نشه ولی به کسی غیر من جانم نگه...

یک صبح جمعه پا میشی میبینی یه مرد پر ادعا با بی تدبیری، مملکت را به دامن تفرقه و آشوب انداختهیه صبح جمعه دیگه هم پا میشی میبینی یه مرد بی ادعا با شهادتش موجب همدلی و وحدت یه ملت شده.  چقدر فرق است بین کسی که بندگی خدا را میکند و کسی که نوکری کدخدا را
2731

معلومه که ناراحت میشم وچندشم میشه .حتما ازش دلیل اینهمه صمیمیت بایه زن غریبه رو میپرسم   

از معبر غریبی به معبدی رسیدم.بر سر در آن نوشته بود:اینجا به جای کفش "خود"را در آورید.                                                                                                                                                 

فیس تو فیس بگه جانم ناراحت میشم ولی یه موقع ادم یهویی میگه یعنی حالت تکیه کلام پیدا کرده باشه اونوقت نه ناراحت نمیشم 

ولی خب به جمال گلت رو بگه چندشم میشه کلا چه به مرد بگه چه به زن 

2738

یهو زنگ زد به زنه واینطور گفت حتی بعد به دوستش گفت این زنه شوخه، اما برای من عجیب بود اینحرفا، تا حالا ازش نشنیده بودم!!! 

نینی کوچولوی من کاش زودی بیای تو دلم(خدایا مگه میشه باشی و تنها بمونم؟؟؟؟) 

مثلا اگه شوهرتون کارش طوری باشه که ی زن زنگ بزنه ب گوشیش مثلا تبلیغاتی .نیازمندی نمیدونم هرچی ک ب شغلش ربط داره بعد  از پشت گوشی بگه جانم یا اخر مکالمه هم  بگه قربان شما 

شما ناراحت میشین

2706