2733
2734
عنوان

علائم قبل از بارداری

288 بازدید | 15 پست

بچه ها میشه کمکم کنید من این ماه دارو خوردم برای بارداری از روز ۱۹ پریود سینه هام به شدت درد میکنه و صبح ها که برای نماز بیدار میشم هم یه کوچولو خیلی کم حالت تهوع دارم که بعدش خود به خود رفع میشه دیشبم به حدی گرمم بود که داشتم از گرما خفه میشدم وقتیم زیاد راه میرم ترشح دارم ولی خود به خود ترشحی ندارم ممکنه باردار باشم میشه کمکم کنید؟؟؟؟؟

خدایا شکرت به خاطر تموم نعمت هات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بعد تنلي داشتي ك اينارو خوردي؟يا باردار نميشذي جن ماه؟

والا چند ماه ویتاگنوس خوردم پرولاکتینم بالا بود گفتن خیلی خوبه خوردم و پریودم کاملا قطع شد و اصلا نمیشدم رفتم دکتر گفت بهت نساخته متفورمین داد خداروشکر بعد اون سر موعد میشم این ماه کلومیفن و دوفاستون داد گفت بخور ایشالله که جواب بگیری 

والا چند ماه ویتاگنوس خوردم پرولاکتینم بالا بود گفتن خیلی خوبه خوردم و پریودم کاملا قطع شد و اصلا نم ...

بس ايشالا اين ماه جواب ميكيري عزيزم

ب علائم توجه نكن

بزار بريودت بكذره

من ماهه بيش داغون شدم

عاشقتم كنجد مامان 🤰👼 
2738
اكر اولين باره خوردي انشالله ك ميتونه بارداري باشه پريودات منظم نبود؟

اره این داروهارو اولین باره استفاده کردم خیلی امیدوارم ولی از یه طرفم نمیخوام به خودم زیاد امید بدم میترسم بخوره تو ذوقم

بس ايشالا اين ماه جواب ميكيري عزيزم ب علائم توجه نكن بزار بريودت بكذره من ماهه بيش داغون شدم

اره ادم روحیه ش داغون میشه😔😔😔😔😔😔😔

منم ماهه اوله اقدام کردم همش توهم میزنم اصلا دلم‌نمیخواد باور کنم حامله نیستم.با اینکه علایم پری واسم اومده باز دوس ندارم باور کنم فردا وقته پدیه دعا کنید حامله باشم  

منم ماهه اوله اقدام کردم همش توهم میزنم اصلا دلم‌نمیخواد باور کنم حامله نیستم.با اینکه علایم پری واس ...

ما زنا چقدر بدبختیم همش استرس بچه دار شدن نکنه نشه نکنه نازا باشم نکنه این ماهم نامید شم نکنه .....وااای اعصابم خورد شده دیگه تحمل ندارم 😢😢😢😢😢😢😢

ما زنا چقدر بدبختیم همش استرس بچه دار شدن نکنه نشه نکنه نازا باشم نکنه این ماهم نامید شم نکنه .....و ...

خیلیییی.با اینکه دفه اوله اصن طاقت انتظار ندارم همش غصه و استرس کاش یه چیز بود مطمعنمون میکرد اصلا این یکی دوروز نمیگذره تا ببینم پری میشم یا نه

خیلیییی.با اینکه دفه اوله اصن طاقت انتظار ندارم همش غصه و استرس کاش یه چیز بود مطمعنمون میکرد اصلا ا ...

حالا برای من مونده دهم باید پری بیاد😢😢😢😢😢خدا کنه نیاد

2706