2733
2739
عنوان

ته چين پزها بياييد

| مشاهده متن کامل بحث + 693 بازدید | 70 پست
اگر زعفرونت به اندازه باشه بو نمیگیره بعدشم بوش بیشتر مال سفیده س من همیشه زرده رو دو برابر سفیده می ...

👍👍👍

أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ
سارا جون شما که بارداری میتونی ته چین بخوری؟ من انقدر دلم ته چین میخواد که نگو اما چون باردارم از ...

اوووووو یه بار خوردنش مشکلی به وجود نمیاره! من که هم ته چین میخوردم، هم حلوا و شله زرد!  آخرشم انقد بیبی نیومد سزارینم کردن!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبشه دستورالعمل تعیه تهچینم بگین    

عزيزم من مرغ رو با پياز و زعفرون و سير و فلفل ابپز ميكنم و بعدش تكه تكه ميكنم، برنج رو آبكش ميكنم ، نصف برنجم رو با ماست و زعفرون و تخم مرغ قاطي ميكنم كه الان فهميد بايد روغن هم بريزم، بعد كف قالىبلمه روغن ميريزم و موادم رو ميزيزم توي قابلمه مرغ ها رو روش ميچينم و بقيه برنج سفيدم رو روي مرغها ميريزم، وقتي دم كشيد قابلمه رو بر ميگردونم كه اين مرحله رو هميشه خراب ميكنم😁

أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ
2731
اره من نصف بيشترشو با مواد قاطي ميكنم بعد مرغ ها رو روش ميچينك بعد بقيه برنج سفيد

خب مهم نیست فقط سعی کن روغنت داغ باشه که حتی اگرم موادت به اندازه نبود همونم سریع خودشو بگیره بعدشم سعی کن اگر ماهیتابه ی ارتفاع دار داری که اندازه ی برنجت میشه تو ماهیتابه بپزی چون قابلمه ارتفاعش به نسبت تابه خیلی زیاده برنج ساده رو که روی موادت میریزی بهش فشار میاد ترک میخوره موادت از لاش میزنه بیرون روغنم که تو موادت نمیزنی میره میچسبه کف قابلمه 

من همیشه تو تابه درست میکنم اینجوری حتی اگر موادمم کم باشه چون زیاد بهش فشار نمیاد بالاخره یه جوری دست هم میاد و وا نمیره ولی خب توی تابه هم وقتی مواد کمه باید بیشتر رو گاز بمونه دیگه تا وا نره  

😍https://app.komodaa.com/invite/460488  😍
2738
اره عزیزم ریش ریش میکنم میذارم وسطش

فداااا

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
اوووووو یه بار خوردنش مشکلی به وجود نمیاره! من که هم ته چین میخوردم، هم حلوا و شله زرد!  آخرشم ...

چه جالب!

البته آدما با هم فرق میکنن اما باهات موافقم یه بار واقعا مشکلی نیست