2733
2734
عنوان

ته چين پزها بياييد

693 بازدید | 70 پست

خانوما سلام من هر وقت ته چين درست ميكنم وقتي ميخوام قابلمه رو برگردونم ته ديگش ميچسبه كلا از ريخت و قيافه ميوفته، چيكار كنم. قابلمم نچسبه و سالمم هست 🤔🤔

أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باید تو مواد ته چینت روغن مایع بریزی و قاطی کنی مثلا برای ۴ نفر یک فنجان و قالبت هم خوب چرب کنی اینجوری به هیچ عنوان دیگه نمیچسبه

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
2738
قابلمه پیرکس  نداری

خوبه قابلمه پیرکس؟

میخواستم بخرم شک کردم

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

کفش باید چرب باشه

لحظه آخر که میخوای برداری ، دوتا دسته قابلمه دیگ یا ماهیبانه یا هرچیزی) رو بگیر ببر زیر آب یه کم آب بخوره تا راحت برگرده

اشتباهِ شوهر یا پدرت رو سر من خالی نکن لطفاً
یاد ته چین پوران خانم افتادم😂

بیچاره  

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"

دلم ته چین خواست. سه روز پیش درست کردما  

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
2706