2733
2734
عنوان

آزمایش ژنتیک

| مشاهده متن کامل بحث + 4085 بازدید | 45 پست

سلام عزیزم آزمایشگاه ژنتیک سیتوژنوم نزدیک پل گیشا هم هست من تعریفشو شنیدم تو فامیلمون ازدواج فامیلی داشتیم رفته بودن اونجا برای آزمایش قبل ازدواجو اینا فکر کنم آزمایشگاه خوبی باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم آزمایشگاه ژنتیک سیتوژنوم نزدیک پل گیشا هم هست من تعریفشو شنیدم تو فامیلمون ازدواج فامیلی ...

منم برای مشاوره ژنتیک رفتم آزمایشگاه سیتوژنوم تو گیشا خیلی کارشون خوب و دقیق کار می کنند.

2731
سلام من و شوهرم فامیل نیستیم ولی پدر  و مادر من فامیلنم به نظرتون باید بریم آزمایش ژنتیک بدیم؟

آزمایشگاه خودش تشخیص میده که نیاز هست  یا  نه . اگر سمت غربی برو  پارسه ژنکس
[021]  44287632-5
این شمارشه مشاوره ژنتیک هم میده

http://solalelab.ir/

من اين ازمايشگاه رفتم ازمايشگاه خيره و دولتي كه واقعا پرنسل خوبي دارع

چون به من پازسال كمك كردن نذر كردم معرفيش بكنم مخصوصا براي كسي هزينه براشون زياده خيلي از همه جا مناسبره و حتي بيمه تامين اجتماعي و سلامت قبول ميكته

من اينجا فعال نيستم اما انجمن نوعروس خيلي فعال و قديمي اونحا تحربه پارسال گفتم اما گفتم اينجا بگم تا بچه خا استفاده كنند

https://www.nowaroos.com/Thread-دردسرهای-مادر-شدن-در-سن-بالا--2555?page=17 

تجربه من كامل تو صفحه ١٧-١٨بخونيد

2738
معمولا اونایی که ازدواج فامیلی داشتن میگن لازمه ولی تو اخبار من شنیدم آزمایششو میخوان برای همه اجبار ...

جدی .   اره  خیلی خوبه مریضی ها  خیلی کم میشه . اما یادمه دختر  عموی من  انجام داد  ولی  بیچاره باز بچش مشکل دار  شد  . نمیدونم  جوابش الکی بود چی بود  خدا داند 

اره آزمایشگاه خیلی مهمه،  خصوصا تو نتیجه .  منم  میخوام باردار شم  یعنی  با ...

به نظرم انجام بده البته باز با دکترت مشورت کن ببین اون چی میگه ولی من مشاوره رفته بودم می گفت همه باید انجام بدن این آزمایش رو 

به نظرم انجام بده البته باز با دکترت مشورت کن ببین اون چی میگه ولی من مشاوره رفته بودم می گفت همه با ...

اره متاسفانه جاب خوب و دقیق نمیشناسم  .  یه مقدار مشکل هزینه هم دارم  دنبال  یه جایی هستم  که هزینه هاشم  بالا نباشه زیاد

2706