2410
2553

شما ازدواجتون فامیلیه؟؟ دختردایی من با پسرعموش ازدواج کرد.برادرش از نظر هوشی پایینه.پسر خواهد شوهرش هم کندذهنه.خلاصه کلی آز دادن.واسه بچه دوم خیلی ترسوندنشون.ولی دو تا بچشون سالمن

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

سلام دقیقا سوال منم هست.هوش مرضی چیه؟ یعنی آی کیوش پایینه؟

خدای عزیزم.ازت معجزه ای میخوام که اشک شوقمو جاری کنه... خدایا من چشم انتظار حاجت رواییم...همونطورکه فرمودی: فالله علی کلّ شیء قدیر.. دوست عزیز یه صلوات مهمونم میکنی؟؟ ممنونم😘 انشاالله یه روز بیام و اعلام کنم که خدایا شکرررتتتت که صدامو شنیدی و دعامو اجابت کردی😍😍😍😍چه روزی بشه اون روز!😊😊😊😍😍😍😍😄😄😄😄 معجزه ها هرروز رخ میدن...خدایا بازم برام معجزه کن❤

تو نت سرچ کردم.هوش مرضی یعنی آی کیو بین ۷۰ تا ۸۵.مث شهاب حسینی تو حوض نقاشی

خدای عزیزم.ازت معجزه ای میخوام که اشک شوقمو جاری کنه... خدایا من چشم انتظار حاجت رواییم...همونطورکه فرمودی: فالله علی کلّ شیء قدیر.. دوست عزیز یه صلوات مهمونم میکنی؟؟ ممنونم😘 انشاالله یه روز بیام و اعلام کنم که خدایا شکرررتتتت که صدامو شنیدی و دعامو اجابت کردی😍😍😍😍چه روزی بشه اون روز!😊😊😊😍😍😍😍😄😄😄😄 معجزه ها هرروز رخ میدن...خدایا بازم برام معجزه کن❤

بچه ها ممنون که حوابمو دادین خیلی نگرانم. هوش مرضی منظورم مثل شهاب حسینی تو حوض نقاشی نیست. نه حتی حرف زدنشم مثل آدمای معمولی فقط یکم از نظر هوشی پایین الان ۲۷ سالشه ولی انگار از نظر هوشی ۷.۸ سالشه.

2714
تو تهران یا کرج؟

سلام عزیزم من آزمایشگاه ژنتیک دکتر هوشمند رو پیشنهاد میکنم . تهران ، خ فاطمی غربی ، روبروی دژبان مرکز ، پلاک 282 آزمایشگاه و کلینیک ژنتیک . عالیه من چندتا از دوستانم رفتن بهترین آزمایشگاه ژنتیک تهرانه

سلام

خانم دکتر برام آزمایش ژنتیک تجویز کرده  

بعد از کلی پرس و جو می خوام برم آزمایشگاه سیتوژنوم انجام بدم

لینکش میزارم که دیگه نگردید چون خودم خیلی حساس و ترسوم خیلی گشتم تا این آزمایشگاه پیدا کردم

http://cytogenome.ir/

2706