2733
2734
عنوان

آزمایش ژنتیک

| مشاهده متن کامل بحث + 4093 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره متاسفانه جاب خوب و دقیق نمیشناسم  .  یه مقدار مشکل هزینه هم دارم  دنبال  یه ...

سلام. وقت بخیر

جهت اطلاعات بیشتر در خصوص مشاوره ژنتیک به "اینجا" مراجعه فرمایید

دکتر کامران بهادری مشاور ژنتیک بالینی و پزشکی بیمارستان فوق تخصصی زنان صارم
جدی .   اره  خیلی خوبه مریضی ها  خیلی کم میشه . اما یادمه دختر  عموی من  ان ...

سلام. وقت بخیر. آزمایشهای ژنتیک انواع و اقسام دارند ولی نکته مهمتر از آزمایش، شجره نامه فامیلی و سوابق خانوادگی خصوصا در ازدواجهای فامیلی است. جهت اطلاعات بیشتر "اینجا" را کلیک کنید

دکتر کامران بهادری مشاور ژنتیک بالینی و پزشکی بیمارستان فوق تخصصی زنان صارم
2731
2738
بچه ها ممنون که حوابمو دادین خیلی نگرانم. هوش مرضی منظورم مثل شهاب حسینی تو حوض نقاشی نیست. نه حتی ح ...

سلام عزیزم منم میخوام برای بارداری اقدام کنم شوهرم فامیلیه دوری باهام داره بردار شوهرم معلولیت داره دستش و پسرداییشم این شکلیه حتی پسرخاله شوهرمم از نظر ذهنی مشکل داره همین دیروز رفتیم دکتر ژنتیک مشاوره بهمون داد گفت یه آزمایش هست که میره خارج جوابشم دوماه بعد میاد هزینشم۵_۶میلیونه تازه جوابشم۳۰تا۵۰درصده صدرصد نیست که خیالت راحت شه.گفت یه آزمایشم هست کروموزمیه اونم اگه جوابش خوب بیاد نباید خیالت راحت شه فکر کنی اوکیه همه چیز..ینی اینجوری بهت بگم تمام آزمایشام احتمالی جواب میدن.گفت همه چیز بسته به مراقبتای بارداری داره گف ضرر نداره آزمایش کروموزیمو انجام بدین ولی مشکلی نداره باردارشی تو این حینم اگه پرونده پزشکیه اینایی که گفتیو داشتی برام بیار من بخونم ببینم چجورین..من الان میخوام برم دکتر زنان دیگه دکترمو انتخاب کنم برم تحت نظرو اقدام کنم دیگه سپردم به خدا و بعدم مراقبتای خودمو پزشکم

بچه ها ممنون که حوابمو دادین خیلی نگرانم. هوش مرضی منظورم مثل شهاب حسینی تو حوض نقاشی نیست. نه حتی ح ...

بعد گلم الان دیگه مثل قدیما نیست که رسیدگی نمیکردنو اهمیت نمیدادن دکتر بمن گفت شما حتی اگه باردارم بشی خدایی نکرده مشکلیم پیش بیاد نهایت اینکه ک سقط میکنی..تازه دکتر زنانم که میری شرایطتو بفهمه یسری دارو ام واسه پیشگیری این موارد میده بهت

سلام من و شوهرم فامیل نیستیم ولی پدر  و مادر من فامیلنم به نظرتون باید بریم آزمایش ژنتیک بدیم؟

منم دقیقا شبیه توام عزیزم بری بد نیست تازه من موردای معلولیت ذهنیو جسمی تو خانواده همسرمم هست اما رفتم گف میتونی باردار شی و تمام ازمایشا احتمالیه ینی100%نیس جوابشون 

حتما ببریدش جایی تخصص شون انجام آزمایش ژنتیک هستش مادره منم همین آزمایش رو تو آزمایشگاه ژنتیک جردن انجام داد. اونجا که چندین سالا دارن تو این زمینه فعالیت می کنن خیلی هم با سابقه و با تجربه هستند.

2706