1608
1609
عنوان

شیردوش برقی brisk خوبه؟؟

2488 بازدید | 39 پست

یه هفته است سزارین شدم 

کارم شده گریه 

سینه هام خیلی خیلی اذیتم کردن 

اول که خون افتادن الان بعد از راه های مختلف کرم اوریاژ میزنم بهتره

سینه هام دائما رگ میکنن و شیر ازشون میاد بچه ام هم حریف نمیشه خالی کنه 

همه میگن برو زیر آب گرم سینه هات رو بدوش

نمیشه کلی فشار میدم دو تا قطره میاد 

همه‌اش تب دارن دردناک هستن  

الان امروز داروخانه دیدم شیردوش برقی brisk قیمتش تقریبا مناسبه دویست و خورده ای بود

کسی بوده استفاده کرده باشه؟ خوبه؟

نگیرم اونم الکی باشه

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

1522
من شیردوش معمولی گرفته بودم عزیزم.برقی نبود

ببخشید خوب بود؟ میشه قیمتشم بگید بی زحمت😊😊😊

Michael Jackson Fan Forever ❤ Love You Michael Miss You Babe😢💔           چقدر برای صلح و دوستی و مهربونی توی این دنیای کثیف تلاش کردی ولی نیستی ببینی از وقتی رفتی دنیا بدتر و کثیف تر هم شده تاریکی و ظلم و نامهربونی همه جارو گرفته                    ولی من بهت قول میدم راهتو ادامه بدم و اجازه ندم بدی و تاریکی قلبمو بگیره 😔                     دلم برای قلب مهربونت خیلی تنگ شده مایکل تو یه فرشته بودی 💔           
ببخشید خوب بود؟ میشه قیمتشم بگید بی زحمت😊😊😊

قیمتش ک خاطرم نیس برا۶سال پیشه..ولی کارکردش بدنبود.همششش درحال دوشیدن بودم من.خیلی درکت میکنم خیییییلیییییی سخته

علی و عسل زیبای مامان♥
8
قیمتش ک خاطرم نیس برا۶سال پیشه..ولی کارکردش بدنبود.همششش درحال دوشیدن بودم من.خیلی درکت میکنم خییییی ...

من هنوز تجربه نکردم 4 ماه دیگه انشالا😆😆به روز شماها میفتم منم😂😂😂😍😍😍

Michael Jackson Fan Forever ❤ Love You Michael Miss You Babe😢💔           چقدر برای صلح و دوستی و مهربونی توی این دنیای کثیف تلاش کردی ولی نیستی ببینی از وقتی رفتی دنیا بدتر و کثیف تر هم شده تاریکی و ظلم و نامهربونی همه جارو گرفته                    ولی من بهت قول میدم راهتو ادامه بدم و اجازه ندم بدی و تاریکی قلبمو بگیره 😔                     دلم برای قلب مهربونت خیلی تنگ شده مایکل تو یه فرشته بودی 💔           
وای خدامن سردخترم ی بدبختی ایی کشیدم تاشیردادنم راه افتاد.از الان برااین یکی نگرانممم😢😢😢😢😢

راهي نداره قبل زايمان شيرمون در بياد؟؟؟؟ حتما بعد زايمان شير مياد؟ مثلا يكي دو هقته قبل كاري كنيم شير بياد

راهي نداره قبل زايمان شيرمون در بياد؟؟؟؟ حتما بعد زايمان شير مياد؟ مثلا يكي دو هقته قبل كاري كنيم شي ...

من سز بودم میگفتن برا سزارینیا اینطوریه..ولی اجیمم ک طبیعی اورد دقیقا همین مشکلو داشت.وای خدا ادم خودشم بی روحیه س تواون روزای اول اینم معضلی میشه وای خدا از الان بهش فک میکنم دوباره اون روزا رو تجربه کنم گریه م میگیره😓

علی و عسل زیبای مامان♥
1563
الهییی.. ب سلامتی.فک کردم استارترو ریپلای کردم گفتم درکت میکنم😅

😂😂اشکال نداره حرفت رو نگه میدارم 4 ماه دیگه یادم میندازم😂😂😂😂

اگر بدونی چه مصیبتیه نمیخندی هلنا  افسرده شدم بقران    

😂😂😂وای نترسونین منو خخخخخ اشکال نداره دیگه چاره نداریم مامان شدن سخته😂😂😂

خيلي ناراحت كننده س غممه از حالا درد و زجر زايمان به نظرت طبيعي بهتره يا سز؟

والا من سز بودم عااااااااااااالی بود.اجیم طبیعی بود داغون شد یک هفته تموم نمیتونست بشینه.الان توایران زایمان طبیعی واقعی ک نیس ب هرحال بخیه اس دیگه..پس چ بهتر ک رو شکمت باشه تا ی جای مذخرف دیگه😆

علی و عسل زیبای مامان♥
1611