2737
2739
عنوان

تغییر رویه نی نی سایت

167 بازدید | 16 پست

سلام
وقتی تاپیکهای چند سال پیش رو نگاه میکنم. میبینم چقدر راحت تر نظر میدادن. چقدر راحت سوال میپرسیدن.
ولی الان کافیه داخل تاپیکت یه ذره لحنت بد باشه یا تو پست هات یکم راحت جواب بدی سریع مبحثت تعطیل میکنن.  یا قطع دسترسی میشی

قوانین که تغییر نکرده
خیلیا میخان سوالهای حتی جنسیشونو بپرسن و زود بسته میشن.
ولی حرفای خاله زنکی باشه کسی کاریشون نداره (دعوای مادرشوهر-خواهرشوهر- دعوای شوهر- خیانت و ........)

رویه سایت از حل مشکل رسیده به خاله زنکی

تعداد رای : 21
نظرسنجی
بله، این مدلی بهتره
4
19%
خیر، روال چند سال پیش بهتر بود
17
80%

دلیلیش اینه کاربرهای قدیمی جنبه داشتن نه مثل الان که هنوز عضو نشده میان تاپیک جنسی یا تاپیک جنجالی میزنن و تابلوئه که هدفشون چیه😉😉اتفاقا خیلی هم خوبه که سریع تعطیل میشه بعضیا به هدفشون نمیرسن😊😊

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دلیلیش اینه کاربرهای قدیمی جنبه داشتن نه مثل الان که هتوز عضو نشده میان تاپیک جنسی میزنن و تابلوئه ک ...

اتفاقا قبلا راحت سوال جنسی میپرسیدن
الان نی نی یارا سخت گیری بیش از حد میکنن
اینجا فضای مجازیه، اینجا که کسی کسی رو نمیشناسه اگر راحت نشه سوالای جنسی رو پرسید
کجا باید پرسید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سال به سال ارزشهای اخلاقی و وجدان و شرافت و انسانیت و فرهنگ، بیشتر سقوط میکنه و به همین دلیل، قوانین و مقررات شدیدتر میشه؛

آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)

من بعضی تاپیکای قدیمی رو دیدم کاربرا بدون تهمت و بحث میکنن حتی در مورد مسائل و مشکلات جنسی شون.

الان اما جرات داری حرفشو بزن.

بعضیا میگن سوال داری از کلینیک بپرس،ولی خب کلینیک ی جواب کلی میده یا ارجاع ب پزشک.

ول بعضی وختا نیازه ک تجربه دیگرانو بدونی..

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2738
اتفاقا قبلا راحت سوال جنسی میپرسیدن الان نی نی یارا سخت گیری بیش از حد میکنن اینجا فضای مجازیه، اینج ...

سلام اینجا سایت بارداری و بچه داری هست و این سوالات اینجا ممنوع هست و فقط پای افراد مریض و مزاحم رو به سایت باز میکنه می تونید سوالتون رو قسمت کلینیک سایت بپرسید اونجا حتی سکس تراپ هم داریم ، کاربرا که دکتر نیستن این سوالاتتون رو جواب بدن مثل خودتون هستن اطلاعاتشون هم مثل خودتون هست

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

من تنها چیزی رو که یادمه اون موقع جو خیلی شادتر از الان بود...نه که کسی مشکلی نداشت ...داشتن ولی اینقد جو منفی و ناراحت کننده نبود

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

نمونش دوست خودم
به خاطر ترشحاتی که طبیعیه هر روز غسل میکرد
از خواهر و مادرش روش نمیشده بپرسه
از دوستاشم همینطور
باید چیکار کنه؟
یه جایی مثل اینجا هم نپرسه پس کجا بره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام اینجا سایت بارداری و بچه داری هست و این سوالات اینجا ممنوع هست و فقط پای افراد مریض و مزاحم رو ...

نی نی یار حالا ک هستین لطفا دو تاپیک آخر منو پاک کنید   .میدونم گفتید نمیشه ولی من از قوانین اطلاع نداشتم . خواهش میکنم

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
سلام اینجا سایت بارداری و بچه داری هست و این سوالات اینجا ممنوع هست و فقط پای افراد مریض و مزاحم رو ...

مرسی از جوابتون
فقط سوال من اینه که قانون سایت که عوض نشده؟
چرا قبلا ممنوع نبود ولی الان ممنوع شده؟

تاپیکای قدیم ببینین حتی درباره روابطشونم سوال پرسیدن.
خیلیام که مشکلشون همون بوده خوندن و نتیجه گرفتن
هنوزم بعد سالها تاپیک هست

حلما اخه واقعا بعضيا بخاطر مشكلشون عضو ميشت

عزیزم اینجا کلینیک داره میتونن مشکلشون رو اونجا بپرسن😊

اتفاقا قبلا راحت سوال جنسی میپرسیدن الان نی نی یارا سخت گیری بیش از حد میکنن اینجا فضای مجازیه، اینج ...

برو پیش دکتر راحت سوالت رو بپرس😊

2706