2737
2734
عنوان

چقدر پولای ادم زود تمووم میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 772 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اوه اوه انتقاد ممنوع شده فکر کنم    

چی شد چی نوشته بودی مگه

اکثر مردم گوش میدهندنه برای فهمیدن ٬ بلکه گوش میدهند برای جواب دادن 🙂 خواندن کتاب” بنویس تا اتفاق بیافتد” رو به همه پیشنهاد میکنم😊📚🖋

من فقط نوشته بودم این نتیجه چهل سال برنامه ریزی اقتصادی هست!!!!غول تورم و عدم تعادل بین درامد ها و مخارج و بی ارزش شدن هر روز ریال و بازار راکد  باعث میشه پول غیب بشه انگار قالب های یخ ریز رو بزاری جلوی افتاب ظهر !! همین 

حال متکلم از کلامش پیداست

هی میخوام کمتر از خانوادم پول بگبرم بدتر میشه الان بازم باید بگیرم تازه 500 ریختن به حسابم

اکثر مردم گوش میدهندنه برای فهمیدن ٬ بلکه گوش میدهند برای جواب دادن 🙂 خواندن کتاب” بنویس تا اتفاق بیافتد” رو به همه پیشنهاد میکنم😊📚🖋
2738
همه چی گرون جنسای الکی فروشنده های راهزن وبی انصاف  و دروغگوحالم به هم میخوره دیگه

دقیقا منم سر ۵ روز ۳۰۰ تومن تموم شد 😐😐هیچی ام‌نخریدما حالا 😐😐مملکت نیس ک راهزنن

‏من زیر تریلی هم برم، خون و مالی در حال جون دادن باشم، یکی هست که بیاد بگه: ناراحتی چرا؟ بابا همه مشکل دارن، خیلی‌ها آرزو دارن جای تو باشن...
پول بی ارزش شده تورم هم که زیاده یه چیز کوچیک پیش افتاده بخوای بخری باید یه تراول پنجاه تومنی بدی&nb ...

قیمتها هم هییییییچ نظارتی روش نیس هییییچ هر کی باب میلش .ی فروشنده الان سه تا شلوار میخواست بفروشه بهم بزززوووور عصبی شدم میگم نمیخوام میگه بردار 

وای هوا تاریک شد یکی بیاد برق خونه مارو روشن کنه  گیر کردم تو نی نی سایت

‏من زیر تریلی هم برم، خون و مالی در حال جون دادن باشم، یکی هست که بیاد بگه: ناراحتی چرا؟ بابا همه مشکل دارن، خیلی‌ها آرزو دارن جای تو باشن...
2706