2737
2734
آخ گفتی..منم هی دردش داره بیشتر میشه..یه ساعت خوابیدم بلکه اروم بشه انگار نه انگار ..پاشدم قرص خوردم ...

علت سردرد چیه منم ازصبحه درد شدید دارم خیلییی بده خیلی خوبم نمیشه حوصله هیچکاریم ندارم از درد

برای پیشرفت زندگیمون و خونه دار شدنم به این زودی صلوات بفرستین لطفا😣دلم میخواد خونه دار بشم خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا ما یاه سته..رو این جهت فرکانس داره ؟

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
2728
تاپیک اموزش نصب ماهواره زدم😂😂😂

خدا خیرت بده😂😂

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
چطوری فرکانس دستی میدی بگو منم یاد بگیرم😊

میری رو تنظیمات ماهواره رو انتخاب میکنی بعد مبزنی جست و جو بعد فرکانس میدی

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
2738
علت سردرد چیه منم ازصبحه درد شدید دارم خیلییی بده خیلی خوبم نمیشه حوصله هیچکاریم ندارم از درد

من هرموقع خوابم کامل نشه اون روزش سر درد میشم .هنوز الان ساعات خوبمه چند ساعت دیگه چشم دردم بهش اضافه میشه😩

دیشب ساعت 2خوابیدم ..صبح 8بیدارشدم..حداقلش باید 8ساعت بخوابم...براهمین سردردم خوب نمیشه😭ازظهر شروع شده

نه رو هاتبرد داره از یاه ست برداشتن

ای بابا چه قدر بد😞من دیدم قطع شد رواین جهت ..فکر کردم فرکانسش عوض شده

بچه ها بفرمایین چایی بخورین😊

قرصا که آرومم نکرد 

دست به دامنه چاییا شدم😣

ای بابا چه قدر بد😞من دیدم قطع شد رواین جهت ..فکر کردم فرکانسش عوض شده

اره بابا هی از این ماهواره به اون ماهواره میبرن

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
2706