2737
2739
عنوان

من دارم از درد و خونریزی دارم میمیرم.. این جور سقط کردن من عادیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8973 بازدید | 74 پست
دکتر گفت وقتی عدد بتا داره میاد پایین یعنی داره سقط میشه  گفت تا وقتی عدد داره میاد پایین کاری ...

عزیزم من یه بچه دارم طبیعی زایمان کردم ( آنقدر تمرین و نفس گیری داشتم الهی شکر زایمان خوبی داشتم))))

این شکم دومم بخاطر بارداری پوچ باید سقط میشد ، ( درد سقط برای من بیش از زایمان بود))))

من بتام خیلی بالا بود و قلب بچه نمی‌زد حتی احتمال مول دادند اما تا یازده صبر کردم و هر هفته دوبار آزمایش میدادم.... الهی شکر بعد کلی دعا سقط شد و کارم به دارو و بیمارستان نکشید،،،،  دردش خیلی زیاد بود اما لذت بخش چون فقط دعا کردم مول نباشه من خیلی شرایطم و روحیم داغون بود خیلی

ایشالله شما ها براحتی سقط گنید

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی جواب دادی عزیزم یه جنین چند هفته ای چرا باید رحمو پاره کنه؟  دکتر فعلا بهم قرص نداد... فر ...

خواهش میکنم فکر میکنم قرص علتش باشه گلم.زایمان انقدر ازار دهنده نیست که سقط هست  خیییلی خطرناکم هست مواظب خودت خیییلی باش ب خدا میسپارمت فقط زیر نظر دکتر باش ب منکه بار دوم سقطم قرص دادن حتی میلرزیدم نمیدونم چرا خییلی بدبود

(اللهم عجل لولیک الفرج)اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.
فک میکردم تحرک برام خوب نیست نه هیچ دارویی نداد بهم دکتر به طور طبیعی دلیلش هم این بود که عدد بتا ...

اگ جفت و جنین و بقایا کامل دفع شده ک تحرک نداشته باش مفنامیک اسید بخور ک هم دردت کم شه هم خونریزیت زود قطع شه.امااگ دفع نشده تحرک داشته باش

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
2731
اگر بدونی من امروز چه حرکت زشتی کردم جلوی شوهرم توی اوج درد بودم ولی خدا ایشالله برای من خاطره کنه ...

میگذره عزیزم.مطمینا اونم درک میکنه

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
کسی ک سقط میکنه نباید مسکن بخوره که..دکترت نگفته بهت؟

جدی می‌گی؟ ولی من بیمارستان که بودم تا درد داشتم بهم مسکن می‌زدن ... ازشون هم پرسیدم و گفتن مسکن‌های معمول اشکالی نداره. 

عزیزم این دردا که میگی طبیعیه منم 3 ماه پیش سقط داشتم هفته 6 .مال منم درد وحشتناکی داشت هی میگرفت هی ول میکرد دیوونم کرده بود درد شدید من که داشتم لخته دفع میکردم 4 روز بود حتی نمیتونستم برم دسشویی با کمر خم میرفتم و کلی اه و ناله.1هفته که گذشت کامل دفع کردم ودیگه اون درد مسخره رو نداشتم هنوزم یادم میوفته استرس میگیرم😨

2738
عزیزم این دردا که میگی طبیعیه منم 3 ماه پیش سقط داشتم هفته 6 .مال منم درد وحشتناکی داشت هی میگرفت هی ...

مرسی عزیزم... دردهای من گوش شیطون کر کمتر شده. حالا به زودی وقت دکتر دارم

سارا چی شد ؟؟؟؟؟؟

مریم جان نی نی من سقط شد... کاملا طبیعی بدون نیاز به دارو یا کار بیشتر. 

درد شدیدم که گذشت تا چند روز دردهای کمتر داشتم. بعد رفتم دکتر برای چکاب و اندازه گرفتن بتا.. که دیگه اومدش پایین. بارداری موفقی که نداشتم ولی خدا رو شکر سقط موفقی بود

انگار این دردها و خونریزی‌ها طبیعی بود 

شانس آوردم که رحمم خودش با انقباض ها داشت بقایای جنین رو می‌داد بیرون

هیچی دیگه من موندم و یه ذهن به هم ریخته

باورم نشد کی باردار شدم و کی سقط شد

ممنونم برا همراهی شما اون موقع که حالم خوب نبود

مریم جان نی نی من سقط شد... کاملا طبیعی بدون نیاز به دارو یا کار بیشتر.  درد شدیدم که گذشت تا ...

عزیزم

سه ماه استراحت کن و خوب خودتو تقویت کن ایشالله بعدش یه نینی سالم خدا بهت میبخشه حتما خبر نینیت رو بهم بده خانم گلی

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
دفع نشده هنوز?اگ دفع نشده سعی کن راه بری تحرک داشته باشی دردشو تحمل کن بجاش زودتر دفع میشه راحت میشی ...

چجوری فهمیدین سقط شدع؟ 

من الان لخته خون میاد یعنی هروقت لخته نیاد یعنی سقط شده

شغل مردم من جان دادن است            جان دادن در جاده های ناهموار.          جان دادن در ته دره ها.    جان دادن در هوتک ها.    جان دادن در شکم تمساح ها.    جان دادن درمیان دود گازوئیل ها.     جان دادن در میان انبوهی از رگبار گلوله ها.     شغل مردم من جان دادن است 🙃
من هیچ لکه بینی نداشتم با خوردن زعفرون و بقیش که نوشتم تو روز لکه بینی شروع شد شب دفع شد من یهو ...

چندروز بعدش این دردا و لخته ها تموم شدن؟

شغل مردم من جان دادن است            جان دادن در جاده های ناهموار.          جان دادن در ته دره ها.    جان دادن در هوتک ها.    جان دادن در شکم تمساح ها.    جان دادن درمیان دود گازوئیل ها.     جان دادن در میان انبوهی از رگبار گلوله ها.     شغل مردم من جان دادن است 🙃
2706