2737
2734

همسرجان کارمند بانکه ..... یکم نگرانم براش باعث درد سر نشه .... مخصوصا ک رییس شعبه شون هم حساس... 

کسی تجربه ای داره ؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا صبر کن بیاد خونه سورپرایزش کن 

من له غم کوردستان و کرمانشاه شریکم....باز هم مردم کورد تسلیت.       بیاین بهتون نیاز دارم لطفا یه رای بدین مهیار صادقی  https://t.me/joinchat/AAAAAESDFFAGSggXe4cUvQ   
2731

با نظر star  موافقم

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

منم همسرم تو بانکه. روز تولدش یه دسته گل با یه جعبه باقلوا فرستادم شعبه اش. شوکه شده بود. کلیم حال کرده بود. بستگی به روحیات شعبه و همکاراش داره. 

گفته بودی که چرا محو تماشای منی؟.... آنقدر محو که یکدم مژه بر هم نزنی؟ مژه بر هم نزنم تا که زچشمم نرود...... ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی..❤️
کی میخوای بفرستی نزدیکه نمیشه غیر مستقیم بپرسی ازش بگی خانومها مثلا تو سایت پرسیدن وجه خوبی داره یان ...

تابلو میشه

خداجونم هرکی آرزویه مادرشدن داره* زودترآرزوشو برآورده کن*داره دیرمیشه*عاشقتم

وای همسرمن کارمندبانکه تصمیم گرفتم امسال منم اینکارو  کنم

البته دی سالگردازدواجمونه

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2738

قبلا شنیده بودم واسه یه نفر درد سر وقهر ایجاد شده بود، توهمین سایت نوشته بود، عزیزم بنظرم ازاینکار صرفه نظر کن شاید شوهرت خوشش نیاد ،میاد خونه جای تشکر میزنه تو ذوقت، شایدم بقیه حسادت کنن، همکاراشو میگم ، بعد منتظر فرصت شن واسه انتقام زیرابشو بزنن، هستن اینطور ادمها

سراسر زندگی من معجزه بود 
قبلا شنیده بودم واسه یه نفر درد سر وقهر ایجاد شده بود، توهمین سایت نوشته بود، عزیزم بنظرم ازاینکار ص ...

شوهر من اگه اينكارو كنم ناراحت ميشه.اما خودم خيلي خوشم مياد 😍

قبلا شنیده بودم واسه یه نفر درد سر وقهر ایجاد شده بود، توهمین سایت نوشته بود، عزیزم بنظرم ازاینکار ص ...

من یکبار همسرم فرستاد البته شرکت خصوصیه خیلی خوشحال شدم خیلی حس خوبی بود خانمها ولی متفاوتن 

پسر گلم 

به نظر من به یه بار امتحانش میارزه. خب شایدم خیلی خوشش بیاد. من به پیک سپردم. فقط به خودش بده اگه پیداش نکرد زنگ بزنه به خودم.

گفته بودی که چرا محو تماشای منی؟.... آنقدر محو که یکدم مژه بر هم نزنی؟ مژه بر هم نزنم تا که زچشمم نرود...... ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی..❤️

میتونی شماره ی همسرتو بدی به پیک.  دم در شعبه بهش زنگ بزنه بره بیرون بهش بده. اگه دوست ندلشته باشه نمیبره داخل. میزاره تو ماشین. ریسکشم کم تره 

2706