1232
1226
عنوان

مادرشوهر شما چه مدلیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 83996 بازدید | 1134 پست

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

مادرشوهرمن فقط بفکر کندنه ... هرطریقی هرروشی میخواد پول بکنه هیچی هم ازش نمیبینی متنفرم ازینکارش احمق بیشعور

گذشته رو فراموش کن،                                          ولی درسی که بهت داد رو نه...
1156
يه نوع هم هست كه حس ميكنه كه نامزد پسرشه!! حس ميكنه ٢٠ سالشه.. جلف و چندشه🤢🤢😷 دروووو حال بهم ...

واای دقیقا مثل مادرشوهر من خدا ازش نگذره خیلی ازارم میده انشاللع یکی مثل خودش گیر دخترش بیاد

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی نی نیم ی صلوات بفرستید ممنون🙌🙌

من مادرشوهرم رو دوست دارم و احترام میزارم بهش هیچ انسانی کامل  نیست حتی من همه عیب دارن قرار نیست که غول بسازیم ازشون یه عمر با مادر زندگی کردیم اختلاف نظر داشتیم این بار با دوتا مادر خوب تفاوت نسل ها سخت نگیرید 

من که دوستش دارم با همه خوبیو بدی هاش اونم  مطمینم منو دوس داره باهمه نادونی و جونیم

من با مادر شوهرم تو یه آپارتمانیم ما طبقه اول و ایشون بالا خداروشکر خیلی خانوم فهمیده و مهربونی هستن و چون دختر ندارن با من مثل دخترش رفتار میکنه من شاغلم و بیشتر وقتا خریدهامو ایشون و پدر شوهرم انجام میدن و چند بار تو هفته برامون غذا میفرستن کاری بخواد بکنه یا خرید لباسی منو میبره تا نظر بدم تا به حالم جز شما نگفتن هر وقت بخواد بیاد پایین قبلش زنگ میزنه یا اگه سر زده بیاد جلوی در طوری میایسته داخلو نبینه  ولی من سر زده زیاد میرم پیشش 

منم مثل مادر خودم رفتار میکنم باهشون اصلا از اول اشنایی منو همسرم قرارمون این بود که من دختر مادر اون بشم اونم پسر خونواده ما.

همه مادر شوهرا بد نیستن همه عروسام همینطور

هر کسی باید به قدر شخصیتش رفتار کنه 

1221

قالیشویی نگین اصفهان دارای مجوز بیش از 30 سال سابقه به شماره ثبت : 1557 عضو رسمی اتحادیه قالیشویان

• پاکیزگی۱۰۰٪ تضمینی
  • مجهز به دستگاههای روز دنیا
  • رعایت بهداشت و اصول مذهبی
  • شستشو با مواد شوینده آلمانی و نانو
  • ضمانت نامه کتبی برای شستشوی بدون لک وچروک
  • تحویل 24 ساعته با نازلترین قیمت
  • شستشوی انواع مبلمان و خوشخواب در محل شما با دستگاه راکداکتور و مواد تگزافون
  • ثبت سفارش به صورت شبانه روزی
  • سرویس رفت وبرگشت به تمام نقاط اصفهان

شماره های تماس : 33332222 - 33332020 - 33700700

1167