1147
44
عنوان

مادرشوهر شما چه مدلیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 80217 بازدید | 1119 پست

مادرشوهر من خیلی خوبه منم همیشه سعی میکنم   

احترام بذارم من به چشم مادرشوهر نگاه نمیکنم به چشم مادر نگاه میکنم اونم کلی برای بچه ش زحمت کشیده هرچی هم بگه چون مثل مادر خودم میبینمش حرفی نمیزنم خداروشکر دوستش دارم و مشکلی نداریم 

برای من واه واه داره . مبگه تو پسر منو دزدیدی   . ولی منم زبونم خوب کار میکنه   حالشو ...

اتفاقا الان اکثر مادرشوهرها خوب و بی ازارن مثل قدیم نیست بستگی به دیدت خودت داره مادر خودت مادرشوهر نیست؟شاید شما از مادرشوهرت بدت میاد ولی همه مثل شما فکر نمیکنن من اکثرا دیدم باهم خیلی خوبن

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

اتفاقا الان اکثر مادرشوهرها خوب و بی ازارن مثل قدیم نیست بستگی به دیدت خودت داره مادر خودت مادرشوهر ...

قرار نیست چون مادر شوهر شما خوب بوده یا الان اکثر مادرشوهرا خوبن برا منم خوب باشه.بعدشم من با شما تعارف ندارم که .من کاری به اکثرا ندارم .برا من خوب نیست  

فقط 43 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم . تیکر برای جذب ارزومه من مطمئنم تا 1 سال دیگه بچم بغلمه منم یه روز مادر میشم       4دوره آمپول hmg زدم باردار نشدم بعد از رفتن به مرکز ناباروری و عکس رنگی و کلی آزمایش متوجه سپتوم پدر مادر دار دارم تا الان نه سقط داشتم و نه باردار شدم و باید اول سپتوم رحمی رو بردارم و بعد باردار شم در حال اقدام هستم
1158

مادرشوهرمن بهترین مادردنیاس نمیگم بهترین مادرشوهرچون خیلییییییی بیشترازمادرم هوای منو داره کافیه بگم یه چیزلازم دارم یاهوس کردم با 80سال سن هزاااارماشاءالله هرطورشده برام تهیه میکنه میاره همیشه به همسرم سفارش منو میکنه اونقدرمهربونه تا خدای نکرده مری چض بشه پرستاریش به من نمیرسه اونقدردوست داره بهش برسن خداحفظش کنه عاشقشم

چنان نماندوچنین نیز........نخواهدماند.😍

مادرشوهر من هرچی اطرافیان در مورد من بگن قبول میکنه و رفتار وگفتارشو با معیار اونا عوض میکنه نسبت به من،،متاسفانه من بخاطر این مسایل رفت وامدم رو باهاش قطع کردم،، چون خسته شدم از دهن بینیاش،،

بچه ها یه چیزی بگم!  پدرشوهر مادر شوهرم دارن مریض میشن هیچکسم جز شوهر من ندارن!  اما من ...

ب پيري خودت فك كن ن اينكه خواهر شوهرت وظيفه اي نداشته باشع  اما تو نيكي كن و در دجله اندازك ايزد در بيابانت دهد باز

ياد هارفتند و ماهم مي رويم ازياد تا ب كي ماند پر كاهي درخيال باد
يه نوع هم هست كه حس ميكنه كه نامزد پسرشه!! حس ميكنه ٢٠ سالشه.. جلف و چندشه🤢🤢😷 دروووو حال بهم ...

اوف آره مادرشوهر خواهرم اینجوریه

اسم شوهر خواهرم رضاس یه بار تو جمع کلی آدم نشسته بودیم دراومد گفت منو رضا از یه قاشق غذا میخوریم ولی رضا دیگه دهنی هیچ کسیو نمیخوره!! منظورش خواهر من بود🤯🤯🤯 همه از تعجب ساکت شده بودن نگاه به هم میکردن

اون پیری چون از شوهرش جدا شده چن سال با پسرش که داماد ماس زندگی میکرده الان که بچش زن گرفته مثه دختر ۲۰ ساله حسادت میکنه و فک میکنه پسرش نامزدشه🤮🤮🤮

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1140

مادرشوهر من خدا نصیب نکنه انقدر ادم پر توقعیه قبلا دوستش داشتم ولی یک ساله ازشون متنفر شدم چون از من خوششون نمیومد پسرش که اومد خواستگاری من تا عروسی کنیم هیچی کمکش نکردن انگار نه انگار که پدر مادرشن مثل بچه یتیما تازه همه جام منت میزارن ما عروسی گرفتیم 

من كه متنفرم ازش، همه پولاي خدابيامرز پدر شوهرمو به نام خودش كرده انقد كه پسراشو رام خودش كرده همه چي به نام اونه ، چند وقت پيش ميخواستن با پول مشتركشون زمين وكالتي بخرن منو شوهرم گفتيم خطر داره و ... انگار واسش روضه ميخونيم بعدم برگشته به شوهرم ميگه پول تو هستش به زنت چه ربطي داره شوهرمم گفته زنمه نگران پولمه گرچه من دوس داشتم بگه تو مگه پولاي بابامو برنداشتي چه حقي داري ؟!!! دوس ندارم باهاش حرف بزنم ديگه انقدم كثيفه كه نگو خونش همش نامرتبه و سالي ماهي يه بارم گردگيري نميكنه ، جاشو جمع نميكنه الان كه رفتن مسافرتم ديدم خونشون هنو رختخوابا رو زمينه و جمع نكرده دستشوييشو كه نگم حالم بد ميشه دستشويي تو راهي بهتر از دستشوييشه بعدم ايراد از تميزي اينو اون ميگره خخخخ

عاشق پسرمم❤️💋❤️💋
1103

مادران باردار با خیالی آسوده از محصولات آرایشی و بهداشتی گیاهی و فاقد سرب استفاده کنید.

اوریفلیم دومین برند پر فروش دنیا

ارائه انواع محصولات آرایشی و بهداشتی اوریفلیم در پیج ما:

melika.elegance

مادر شوهر من بسیار خودخواه هست حتی نسبت به بچه های خودش دختر و پسر هم نداره

فقط راحتی خودش تفریح خودش و...

مثلا عسلی که برای خودش میخره اختصاصی هست بقیه حق ندارن دست بزنن یا اینکه براش مهم نیست مهمون داره یا نه! قرار با دوستاش  در اولویت هست حتی اگه همه بچه ها و عروس و دامادهاش خونه باشن و هیچ غذایی هم آماده نکرده باشه

من با کاراش مشکل زیادی ندارم ولی بچه های خودش خیلی باهاش مشکل دارن 

کلا همیشه در حال آشتی دادن شوهرم با مامانش هستم

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با دعا شاید به دست آوردمت، چون با دعا دستکاری کردن تقدیر کار کوچکی است
835