1711
1714
عنوان

مادرشوهر شما چه مدلیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 119380 بازدید | 1534 پست
مادر شوهرم .. كي هست ؟ چي هست؟؟  عاشق دخترش و دامادش كه هميشه ميگفت دخترم رو از عروسم بيشتر ...

ببخشید چه توقعات بیجایی دارید دخترشه از وجودشه شما خودت مادرشوهرت رو از مادرت بیشتر دوست داری؟

خوب مسلما نه مادر و دختر ازوجود همن 

والا وظیفه ای در قبال عروس نداره همه مشکلات از توقعات بیش از حده 

منم مادرشوهرم عاشق دخترهاشه منم عاشق مادرمم کاملا طبیعی 

ولی خدایی رابطمون هم با مادرشوهرم خوبه خداروشکر دوستش دارم همیشه بینمون احترامه ولی هیچ توقعی از هم نداریم

عروس و مادرشوهر همین که باهم خوب باشن و احترام بینشون کافیه قرار نیست عاشق هم باشن

باعث تعجبم شد کامنتتون 

مادرشوهرمن همیشه ازهرلحاظ خودشوبامن مقایسه میکنه وهمیشه هم سرمیدونه اشپزیه من و خونه وزندگی من فلان میهمان همیشه هم حرف خونه منو میبره بیرون ب دخت باش میگه من بامادرشوهرم مشورت میکنم اون میره باخواهرشوهرام درمیان میزاره مثلامیادراهنمایی میکنه

هنگامی ک احساس گناه میکنید،درواقع ب صدای نفس گوش میدهید

مادرشوهر من ادم خوبی هست از هر نطر و حتی اگ تقصیر من باش با پسرش بحث کنم بخاطر زندگی پسرش پشت منه برای همین زندگیم ک بد بود درس شد ولی وصع مالیشون خیلی خوبه و کمک مالی برا خرید خونه نمکنن تنها مشگلم و خیلی دخالت میکنه ک بچه بعدی بیارم من ی پسر ۱۰ ساله دارم ۲۴ سالمه و دیگه بچه نمیخام و متنفرم از بچه ولی متوجه نمیشن

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

مادرشوهر من خیییییییلی درحق من و پسرش بدی کرد حتی آبروی پسرس رو هم جلو کل فامیل خودش و من برد تا این حد بده ولی بعداز گذشت چند سال و با گذشت های بسیاری که کردیم الان خوب شده ولی چه فایده که کل دوران عقد و اوایل عروسیم رو به معنای واقعی گند زد بهش😭

ببخشید چه توقعات بیجایی دارید دخترشه از وجودشه شما خودت مادرشوهرت رو از مادرت بیشتر دوست داری؟ خوب ...

اخه اونا از من دارن

لبین حرفات قبول دادم و ارزو دا م اونم بی توقع بشه از من

بشدت پرتوقعه ارمن

ولی نوکریاش و پولاش مال دامادو دختراس

لطفا برام صلوات بفرستین تا به ارامش برسیم.
1713

مادرشهور من خیلی من رو دوست داره و همیشه میگه بیا خونه ما تا همه دور هم باشیم ولی به خاطر اینکه درس دارم نمیتونم زیاد برم اونجا و احساس میکنم که از دسم نارحت میشه 

نمیدونم باید چی کار کنم که از دستم زیاد ناراحت نشه

ولی بهش گفتم که درس دارم و نمیتونم زیاد برم اونجا بهم گفته که بیا اینجا درست بخون و تو رو بیشتر ببینم

هدیه ما به شما مادر خوش سلیقه و خلاق

k4q7uzrk    متن کد تخفیف را در سبد خریدتون اعمال کنید و ۱۰ هزارتومان تخفیف ویژه کاربران نی نی سایت دریافت کنید.به مدت محدود..

زیر انداز عکاسی روند رشد

استیکر تم مناسبات سال اول نوزاد

لباس های ست مادر و نوزاد

بهترین لحظات سال اول فرزندت رو جشن بگیر و آلبوم عکس یادگاری بساز 

برای مشاهده محصولات کلیک کنید

برای مشاهده محصولات کلیک کنید

تم های عکاسی نوزاد/محصولات عکس ماهگرد/ جشن های سال اول نوزاد {لینک سایت در پروفایل من}
يه نوع هم هست كه حس ميكنه كه نامزد پسرشه!! حس ميكنه ٢٠ سالشه.. جلف و چندشه🤢🤢😷 دروووو حال بهم ...

مال من همسون مزخرفن پدر سوهرمم میخواد با من خوب باشه از تیپو دستپختم تعریف کنه میترکه مزخرف حسود سر از کار در بیار ودروغگو ویه بامو دو ها ودختر دوست وای پسرش فقط حمالش هست 

1716

مادرشوهر من خیلی وقتا دل میشکنه..ولی من سعی میکنم سکوت کنم و بریزم تو خودم ..خونوادم از سختی هایی که می کشم خبر ندارن و شوهرم هم پشتم نیست..همش گله شوهرم و خونوادش میارن پیش من..همه سختی ها رو بخاطر شوهرم که پسر و داداششونه تحمل کردم اونوقت هرجا میشینن پشتم حرف میزنن..چه پیش فامیلای من چه فامیلای خودشون..همه حرفاشونو به گوشم می رسه..البته خیلی خونگرم هم هستن همشون یعنی مهمونی و مسافرت باهاشون خیلی حال میده ولی تا وقتی که باب ویلسون باشی همش ازت توقع دارن ..جوری که اصلا اون چیزی که خودم میخوام نمیتونم باشم..الان یه سالی هست که خونه مادرشوهرم زندگی میکنم هیچ حریم خصوصی ندارم جز یک اتاق که شب ها موقع خواب فقط بدزدم میخوره..اگه یه روز از سرکار بیاد نرم استقبالش..خواب باشم یا هرچیز دیگه قهر میکنه ..هفته هفت روزه پنج روزش یا قهره یا حال نداره محل نمیزاره..اونوقت روزی دو سه بار با دختراش زنگ میزنه با صدای بلند و بگو بخند صحبت میکنه ..دوستشون دارم ولی خیلی موقع ها دلمو شکوندن..بدجوری هم شکوندن..نمیبخشمشون..چاره ای هم جز سکوت ندارم..شوهرم آدم فوق العاده خونسرد و خونواده خودش رو دوس داره فقط..دوماه یکبار هم به اصرار من یه سر به خونوادم میزنه..

سلام به همگی

تا حالا شده به این فکر بیافتی که از خرید شارژ تلفن همراه ، پرداخت قبوض ، خرید بسته اینترنت ، خرید بلیط هواپیما و اتوبوس ، خرید بیمه نامه ، انتقال وجه و .... کسب درآمد کنی؟      بله شدنیه با اپلیکیشن 7030

دانشجو های دانشگاه صنعتی شریف یه اپلیکیشنی رو ساختن که میشه اکثر کارهای روزمره از قبیل خرید شارژ و بسته اینترنت و خرید بلیط و کارت به کارت و ..... انجامش داد با این تفاوت که ما رو هم تو سودش شریک میکنه.

همین الان میتونی اپلیکیشن رو از کافه بازار و یا سایت  7030 دات آی آر    دانلود کنید و شروع به کسب درآمد کنید.

شما با معرفی این اپلیکیشن به دوستان و .... درآمد خودتونو چند برابر میکنید.

فقط موقع نصب کد معرف میخواد که میتونید     50063    یا     18871    رو بصورت انگلیسی وارد کنید.

1709

مادرشوهر من یه آدم فوق العاده خرافاتی و فوق خسیس هست.  همش فک میکنه پولای پسرشو هدر میدم. امروز میگفت شما باید الان حداقل ۶۰۰ میلیون پول داشته باشین. اصن حالش خوش نیس انگار. جرات ندارم یه چیز نو واسه خونم بخرم. خداروشکر ازش دورم. سالی دو بارم که میاد باید همه چیزا رو قایم کنم نبینه. نمیدونم این دیگه چی بود نصیب من شد 

مادرشوهر من تاجاریم میاد شهر دیگه زندگی میکنه همه جا با اون میره اصلا منو نمبینه وقتی که اون بره زنگ شنیدم میخوای بدی خونه مادرت نری من میام پیشت ممونم اخه همسر کربلا کار می کنه هر جا با دعوت خودش من میرم باید بیاد دکتر فروشگاه

من که راضیم از مادرشوهرم خدا ازش راضی باشه سایش کم نشه از سرمون واقعا دوستش دارم     &nbs ...

دقیقا نباید توقع فرشته بودن از دیگزان داشت ما خودمون هم فرشته که نیستیم 

همه ادما هم خوبی دارن هم عیب کاش خوبی ها رو پررنگ کنیم

مگه ما خودمون و خانواده مون عیبی نداریمم؟والا من خودم پر از عیبم

1651