2733
2734
عنوان

بنظرتون حامله ام؟

448 بازدید | 26 پست

دوستان میشه بی بی چک منفی باشه ولی حامله باشی؟؟الان از موعد پریودم 3روز گذشته فقط لکه های قهوه ای میبینم ،تا حالا سابقه همچین چیزی نداشتم و پریودم منظم بوده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاالله که حامله ای 

الهی!نه من آنم که زفیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی!در اگر باز نگردد نروم باز به جایی...پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی!کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی...
2731
2738

اره امکانش هس بی بی تایه هفته بعدپریودهم منفی باشه.انشالله بارداری خبرشوبده آز تو گرفتی

خدایامرسی ک روزتولدامام رضاهدیه دادی بهم😍خدایااین هدیه قشنگونصیب همه اقدامیابکن

بنظر من خیلی زود انجام دادی باید میزاشتی چندروزی بیشتر بگذره

❤خدای عزیزم خیلی دوستت دارم تمام امیدم تویی ❤🌼غنچه های کوچولمو به خودت میسپارم امین من🌼 🌼 مراقب دختر کوچولوم ودخمل تو دلم باش خداجون🌼🍃همه منتظرارونینی بده بزار لذت مادری روبچشن🍃

وااااای منو بردی ب روزای اول بارداریم روزی ک فهمیدم دارم مامان میشم چقدر زوووود گذشت

❤خدای عزیزم خیلی دوستت دارم تمام امیدم تویی ❤🌼غنچه های کوچولمو به خودت میسپارم امین من🌼 🌼 مراقب دختر کوچولوم ودخمل تو دلم باش خداجون🌼🍃همه منتظرارونینی بده بزار لذت مادری روبچشن🍃
2706