2726
عنوان

چرا خدا به من نی نی نمیده

466 بازدید | 18 پست

26 سالمه و یک سال و سه ماهه تو قدام هستم و تو این مدت حسابی کلومیفن و لتروزول خوردم

همه حقوقم هم خرج ازمایش و دکتر کردم 

دکتر البرزی و  ابطحی و  سرور و قاسم پور و ... (شیراز) رفتم 

شوهرم از خودم 11 سال بزرگتره و خیلی عجله داره برای بچه دار شدن 

احساس ضعف میکنم در مقابلش 

یک  ساله تمامه تاپیک های نی نی سایت رو خوندم 

خیلی خسته ام 

این ماه باردار شدم (یعنی فقط تیتر بتام یکم بالا رفت حتی سونو هم هیچی نشون نداد ) ولی بعد 5 روز، دو هفته خونریزی داشتم و دکتر گفت شاید خارج رحمی بوده و دفع شده 

دقیقا همین ماه که خدا بچه ام رو گرفت .خواهرم که یکسال  بعد از  متن عروسی کرده ، باردار شده

از نگاهها و حرفهای اطرافیان خسته ام 

به هیچکسم نمیتونم درد و دل کنم 

خیلی دلم گرفته 

مامانم هم به جای حمایت از من مثله همه ی سال های عمرمون توجهش به خواهرمه و به من میگه تو یه آدم حسودی 

خیلی برام حرفها و نگاهها خسته کننده است 

هم باید سرکار برم برای خرج خونه هم فکر بچه باشم هم فکر شوهرداری

آزمایشامون مشکلی نداره ولی من بخاطر اضافه وزن تخمدان پلی کیستیک دارم و توی عکس رنگی که فرورودین گرفتم بهم گفتن لوله تخمدانهات بسته بوده .

بهم میگن به زور از خدا بچه خواستی این بلا سرت اومده !

واقعا نمیتونم بی خیالش بشم 

چی کار کنم؟

متاسفم که آگاه نبودم و انرژی خواری کردم  لطفا مرا ببخش که کارمای منفی درست کردم متشکرم که الان آگاه شدم دوستت دارم🍀

سلام عزیزم. اولا که یک سالو نیم زمانه زیادی نیست که انقدر غصه میخوری.استرستو کم کن ایشالا که زود باردار میشی. بعدشم پیشه رستمی هم رفتی؟ دکتر کسائیان هم من شنیدم عالیه کارش

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ایشالا خدا زود زود دامنتو سبز کنه زیاد دکتر عوض نکن دکترایی که گفتی خیلی خوبن من میشناسمشون یکیشو تا اخر ادامه بده خودتم بزن به بی خیالی ایشالا زود نتیجه میگیری من خودمم ۱۱ ماهه اقدامم ولی این ماه زدم به بی خیالی تو تاپیکای بارداری هم نرو که یاداوری بشه برات

الهی ... نگاهی... 🙏🚼🙏 می خواهم مادر شوم 🌹 چشیدن لذتی دیگر از زندگی 🌹 لذتی که خداوند به همه کسانی که لایق میداند می چشاند می خواهم مادر شوم 🚼 می خواهم وجودم را بستری برای وجودی دیگر کنم 🚼می خواهم صفحه ای دیگر از خوشبختی را ورق بزنم🙌 می خواهم مادر شوم چقدر شیرین است تپیدن دو قلب در یک بدن🚼 چقدر شیرین است تمرکز رحمت خداوند بر روی تو ، بر روی قسمتی از بدن تو ، بر روی رحم تو 🚼 خداوندا رحمتت را به من و همسرم عطا فرما 👪💑 می خواهم مادر شوم م : مهربانی الف : آرامش د : دلدادگی ر : رحمت خدا خداوندا مهربانی آرامش دلدادگی و رحمتت را بیش از پیش به من عطا فرما🌹🚼🙏🌹
2728

😐

یجوری گفتی فکر کردم ده ساله بچه دار نشدی

پیاده روی کن که لاغر بشی روزی ۴۰ دقیقه حتما پیاده روی نسبتا تند داشته باش این از اضافه وزنت

عکس رنگی که گرفتی لوله هات باز نشدن؟؟

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄

ایشالا بزودی صاحب. نی نی میشی... 

خیلی سخته): درکت میکنم  

هردولوله بسته اس؟؟

به نام خداوندی که پرسپولیس را آفرید  تا استقلال بی سرور نماند ... !!!!    من(سوگندپرسپولیسیپرسپولیسیم  و پرسپولیسی خواهم ماند!! 

عزیزم هنوز تا یکسال که عادی هست شما این مشکلاتی که گفتی بر طرف کن مطمئن باش باردار میشی ...من هم سرکار میرم شوهرداری میکنم و به قول شما به فکر بچه دار شدن هم هستم ولی به نظرم نمیاد کار سختی باشه تازه شما 8 سال از من کوچکتری این که جای نگرانی نداره

عزیزم فقط میتونم بگم خدا خیلی بخشنده و کریم وقتی با دل شکسته یه چیزی ازش میخایی بی جواب نمیزاتت یه راهی جلو پات میزاره انشالا واسه شما هم همین بشه

منم و دوتا جوجه رنگی و بابا قوقولی  

عزیزم یکی از اشتباهات این بوده که تو یه سال و سه ماه این همه دکتر عوض کردی،یه دکتر خوب انتخاب کن و تحت نظر یکی باش،سعی کن وزنه رو بیاری پایین و استرس نداشته باش،که استرس بدترین چیره،به امید خدا به زودی باردار میشی

منم دقیقا مشکل تورو دارم با این تفاوت که من 30سالمه و3ساله دارم اقدام میکنم  

منم هم لوله هام چسبندگی داره هم اندومتریوز دارم

هم به قول تو شاغلمو همه حقوقمو میدم خرج دارو و دکترم...ولی هیچی به هیچی

منم از همه جا خستم مثه تو  

مادر فقط آن زنی نیست که هر روز صبح با صدای دردانه اش بیدار میشود...من هم مادرم ..منی که هر شب تا صبح خواب تورا میبینم...دلم نمیخواهد هرگز صبح شود ..وقتی در خواب تورا در آغوش میبینم دلم میلرزد.....حتی در خواب هم میدانم که ندارمت.....ولی دلم برایت میلرزد.....صبح که بیدار میشوم لبخند بر لب دارم چون روی ماه تورا دیده ام....چون تو در آغوشم بوده ای...چون بوی تنت را به ریه هایم کشیده ام....حتی در خواب و برای یک لحظه....آری من هم مادرم....مادر فرزنده نیامده ام...مادر فرزنده نداشته ام....مادر فرزنده در خواب دیده ام.....مادره تویی که برای داشتنت روزهای زیبای جوانیم را در مطب دکترها و بیمارستانها گذرانده ام....مادره تویی که برای داشتنت مشت مشت قرص میخورم و صدها آمپول میزنم...منی که تمام تنم از مرحمت آمپولهای گران قیمتی که میزنم و تمام قلبم از بی اثری درمانها و تمام دلم از زخم زبانها  کبوووود است.............منو امثال من مادرتر از هر مادری هستیم......مادرانی زجر کشیده.....مادرانی که ثانیه به ثانیه روزهایمان رابا حسرت داشتن دلبندمان میگذرانیم....که با دیدن یک کفش نوزادی پشت ویترین مغازه ها دلمان میلرزد وپر میشود از غصه....پر میشود از حسرت دیدن تو با این کفشها و تاتی کردنت.....آری من هم مادرم فقط تورا ندارم عزیزکم....فقط در رویاهایم برایت مادرانگی میکنم...............

لوله هام تو عکس رنگی باز شدن 

چقدر خوب که شماها هستین 

شوهرم نزدیک 40 سالشه تحت فشاره خانواده شوهرمم هستم

متاسفم که آگاه نبودم و انرژی خواری کردم  لطفا مرا ببخش که کارمای منفی درست کردم متشکرم که الان آگاه شدم دوستت دارم🍀

دو شیفت سرکار هستم و اصلا وقت ورزش و پیاده روی ندارم 

نمیدونم چرا با این همه غصه لاغر نمیشم 

کاش مادرم همراهم بود 

کاش بهم طعنه و کنایه نمیزد 

کاش خواهرم بهم فخر نمیفروخت 

کاش اصلا ازدواج نکرده بودام که یه فکرم بشه 1000 تا 

دعام کنید خدا مشکلاتم رو حل کنه 

یکی دو تا نیستن 

2706