2737
2734

سلام من ماه دوم بارداری هستم و میخوام توی بیمارستان نیکان زایمان کنم.کسی دکتر خوب تو بیمارستان نیکان میشناسه؟

و خدایی که در این نزدیکی است.....

عزیزم من دکتر مریم عزیزی نژاد و‌ میدونم نیکان زایمان میکنه 

۱ بار هم مطبش تو پاسداران رفتم 

خیلی از جراحیش تعریف میکردن ولی مطبش واقعا برای من رو اعصاب بود چون ۵ تا ۵ تا میفرستادن تو اتاق و اصلا تایم پرایوت با دکتر نداری 

ولی دکتر خوش اخلاقیه و میگن کارش خیلی خوبه 

My way or 👉🏼 Highway 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اینجوری سخت میشه

بستگی‌داره خوب آره من برام خیلی سخت بود در حدی که تقریبا فرار کردم و دیگه نرفتم 

ولی یکاری بکن برو تو سایت بیمارستان نیکان لیست دکتر زنان و ببین بعد تو اینترنت یا اینجا سرچ کن شاید بتونی خوبشو پیدا کنی 

ولی تا جایی که من فهمیدم دکترای بیمارستان نیکان و فرمانیه اکثرا مشترکن 

من خودمم اصلا دوست ندارم کسی غیر از خودم تو اتاق دکتر باشه ولی خانما اونجا اصلا براشون مهم نبود 

My way or 👉🏼 Highway 
شما پیش حقگو‌ رفتین؟ میشه بگی تکی ویزیت میکنه یا گروهی ؟ ☺️☺️

منم خيلي تعريف دجتر حقگو رو شنيدم چهرشنبه وقت دارم براي كاراي فبل از بارداري مي خوام برم كه ايشالا اگه خوب بودن باهاشون باشم

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2738
عزیزم چرا حالا میخوای بری نیکان؟ توروخدا به کلاسش نگاه نکن خیلیا ناراضی هستن ازش

آخه اونجا نزدیکه خونمونه و من چون میخوام طبیعی زایمان کنم برام مسیرش مهمه

و خدایی که در این نزدیکی است.....
منم خيلي تعريف دجتر حقگو رو شنيدم چهرشنبه وقت دارم براي كاراي فبل از بارداري مي خوام برم كه ايشالا ا ...

عزیزم مرسی من الان برات درخواست دوستی میفرستم که اگه اشکالی نداره ازت سوال کنم چجوری بود 

چون مطبش به من نزدیکه منم تو اقدامم و دلم یه دکتر خوب میخواد 

ممنون میشم رفتی بهم بگی چطوری بود 🙏🏼🙏🏼

My way or 👉🏼 Highway 

من تو بیمارستان نیکان با دکتر کتایون بامداد زایمان کردم و فوق العاده راضی بودم. مطبشون هم تو دولته. خیلی هم وقت میذارن و خوش برخورد هستن. زیادم شلوغ نیست. 

بیشتر از هر کسی خودتو دوست داشته باش. به خودت احترام بذار. برای خودت وقت بذار. به خودت برس. به سلامتیت اهمیت بده. نذار آدمای منفی تو رو بهم بریزن. خودتو قوی کن و در عین حال صفات انسانی نیکو رو در خودت پرورش بده. اینطوری هم موفقی و هم بقیه دوستت خواهند داشت. تو فقط یکبار به دنیا میای پس از هر روزت لذت ببر. زندگی برای هیچکس بدون سختی نیست. 🌷😀😉
عزیزم مرسی من الان برات درخواست دوستی میفرستم که اگه اشکالی نداره ازت سوال کنم چجوری بود  چون ...

اره عزيزم حتما ميگم رفتم ميام بهت ميكم 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2706