2733
2734
عنوان

کیا عاشق همسرشون هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 1068 بازدید | 92 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پروانه ها تو تاپیکت و جمع کن استارتر🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋 ...

هوووورا پروانهههه

منو یاد خواهرزادم میندازه...چپ و راست استیکر پروانه میخره میچسبونه در و دیوار خونه مامانم...هر جا میریم پروانه جلو چشممونه...حتی رو در و دیوار دستشویی  

به کتابخانه ها دخیل ببندیم. بی گمان در آنها دوستانی صمیمی پیدا میشوند که حاجات ما را برآورده کنند.
2728
هوووورا پروانهههه منو یاد خواهرزادم میندازه...چپ و ر  است استیکر پروانه میخره میچسبونه در و دیوار خون ...

جمع میکنم از اینجا میبرم براش

به کتابخانه ها دخیل ببندیم. بی گمان در آنها دوستانی صمیمی پیدا میشوند که حاجات ما را برآورده کنند.

من

خیلی با گذشت و مهربونه ازش خیلی چیزا یادگرفتم مهم ترینش گذشته از تولد دخترم حسم بیشتر شده اونم همینطور میگه بعد تولد دخترمون عسقم صدبرابر شده

قدر لحظه هامون  بیشتر بدونیم شاید همین الان که توش هستیم بهترین لحظه ی عمرمون باشه☺

همه تو زندگیامون مشکلات داریم ولی باید یاد بگیریم قدر لحظه لحظه ی زندگیمونو بدونیم عمر زندگی کوتاه تر از اینه که بخوایم زندگیرو به کام خودمون تلخ کنیم انشاالله همه زندگیشون از خوشی لبریز بشه  

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  
2738
من عاشقه همسرمم ..سیزده سال گذشته از اولین دیدارمون ولی هر روز بیشتر از قبل میخامش

سیزده ساااااااال...این دیگه عاااااااالیه ماااااشاااااااءالله...چشم حسود کور...

خدا برا هم خودتونو عشقتونو نگه داره...

من خیلی با گذشت و مهربونه ازش خیلی چیزا یادگرفتم مهم ترینش گذشته از تولد دخترم حسم بیشتر شده اونم ه ...

دلم غنج رفت  خدا کنه در مورد ما هم همینطور بشه

ماهم عاشق هم هستیم یک سال عقدبود و دوسال ونیمه زیرسقفه عشقیم.توی دوران عقد خیلی کل کل و لجبازی و اشتباه داشتیم اما خداروشکر به سلامت عبور کردیم و الان هرروز داره عشق و رابطمون عمیقتر میشه مخصوصا شوهرم داره پخته تر میشه.الان واقعا دوسش دارم و اونهم واقعا به من وابسته عاطفی هست

خدایاشکرت 

دیجی کالا هم مثینکه خیلی عاشقه ها  باشه بابا دیجی فهمیدیم عاشقین برو دیگه

خدا گرفتار بهترینهات کنه عزیز

فدا مدا  

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....
ماهم عاشق هم هستیم یک سال عقدبود و دوسال ونیمه زیرسقفه عشقیم.توی دوران عقد خیلی کل کل و لجبازی و اشت ...

چقدر خوب و عالی...معمولا شنیدم تو دوران عقد لجبازی باشه تو زندگی بدتر میشه...خوبه مال شما برعکس شده...پس خوب مدیریت کردین مرحبا

2706