2737
2734

عزیزم خوب ریزش مو ممکنه دلایل متفاوتی داشته باشه اول باید دلیلش مشخص بشه. به نظر خودت دلیلش چیه؟

به خاطر گناهی که باهاش امتحان نشدی کسی رو سرزنش نکن... شاید اگر تو جای اون بودی گناهکار بزرگی میشدی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ماسک تخم مرغ والورا .. 

رزماری روغنش یاقطره اش وماساژش به ریشه مو .. 

اضاف. کردن رزماری چندقطره ب شامپو 

به نام خداوندی که پرسپولیس را آفرید  تا استقلال بی سرور نماند ... !!!!    من(سوگندپرسپولیسیپرسپولیسیم  و پرسپولیسی خواهم ماند!! 

خوردن مولتی ویتامین سه باردرهفته ..‌

یاویتامین b6هرروز

به نام خداوندی که پرسپولیس را آفرید  تا استقلال بی سرور نماند ... !!!!    من(سوگندپرسپولیسیپرسپولیسیم  و پرسپولیسی خواهم ماند!! 
2738
زینک پلاس بخور.مولتی ویتامین مینرال.ویتامینE روغن زیتون

زینک و ویتامینe اشتهارو زیاد میکنه وباعث چاق شددن میشه ونمیشه بدون وقفه مصرف کرد .. 

یک ساعت قبل حموم موهات با روغن زیتون چرب کن.

تو دیگه منو دوس نداری  

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....
یک ساعت قبل حموم موهات با روغن زیتون چرب کن.

روغن زیتون باعث  افزایش رشده ...وبرای موهای چرب ریشه رو داغون میکنه .. 

فقط باید به ساقه زد .. که برای ریزش تاثیزی نداره 

شرا😐شیشده

هعی منو میزنی بوسم نمیکنی   

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....
روغن زیتون باعث  افزایش رشده ...وبرای موهای چرب ریشه رو داغون میکنه ..  فقط باید به ساقه ...

من شنیدم برا تقویت مو وجلوگیری از ریزش یک ماه همیشه میزنم خوبه والا😑

خدا دی بسه
2706