2737
2734
عنوان

بدوووو بدووو عکس بازیه هوو هووو😀😀😀😀

| مشاهده متن کامل بحث + 1801 بازدید | 337 پست

بی بخاریا عکس شصتون یا شوشوووو هاتون بزارین😲😲😲😲😲😲

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   

یعنی عکس شوهرامونو بزاریم؟؟؟

همسرجانِ جانم💝  🦄 آمده ام نامه فدایم شو📝برایت بنویسم ...!! هرماه ،شاید یکبار شاید هم بیشتر آغوشت  ۲۴ ساعته باید برای من باشد تا پیراهن لیمویی ات بشود بوم رنگ چشم های ریمل زده به اشک نشسته ام!! اصلا میخواهم تا میتوانم صورتم را برویش بکشم تا حتی پیکاسو در کنارم کم بیاورد...آرامِ جانم ، من خسته ام و نمیشود و فوتبال دارد و استقلال میخواهد قهرمان شود حالی دلم نیست . از سرکار که می آیی باید قرص های احساسم را یک به یک روی لبهایم 💏 💕 بکاری ... یاصبح ها که شال و کلاه میکنی برای رفتن مهم نیست که چقدر  توی دلم قربان صدقه ی عسلی های خواب آلودت شوم💝 مهم این است که هیچکدام دلیل نمیشود که بوسه صبحم 💋 را نداده بروی ...قلب کوچکم که بیقراری لب هایت را بکند باید تحویلم بدهی 💕🌸💏🌸💋💋💋💕🌸الکی که نیست جانم !! یک عدد فنچ کوچک  داری که اگر به قلبش نرسی باید جان دادنش را به تماشا بنشینی...🌸💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوش بحالتون پولدارین😭😭😭😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂

انا( عربی بخونین) مایه دار😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃

هنگامی که خدا انسان را اندازه می گیرد، متر را دور قلبش می گذارد نه دور سرش😍😍😍
2728
😂😂😂😂😂😂 انا مایه دار😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃

😂😂😂😂😂😂لایک داری

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
من تنهایی ک نمیتونم متفرق شم چند نفر دیگم باید بامن متفرق بشن ای جاری نادوووون

خوووتیی کوتولووووووو😂😂😂

2738
من اکنون درحال کشیدنم    

معتاد بد بخ همیشه میدونسم یه چیزی میزنی😂😂😂😂

2706