2737
2734
عنوان

بدوووو بدووو عکس بازیه هوو هووو😀😀😀😀

| مشاهده متن کامل بحث + 1801 بازدید | 337 پست
چیز قحطیه    

واس کنج کاویت گفتم و گر ن ب م چ اصن بخاریتو بزا

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
اون پایین یه مربع هست روش کوه خورشیده بزن روش بزن رو اسنار برو تو گالری😀😀😀😀

خدایا یعنی میشه دانشگاه علم و فرهنگ تهران قبول بشم🙏از ذوق بال درمیارم وقتی قبول بشم حتی فکر کردن بهش هم قند تو دلم آب میکنه📋📖📒📑📓📕📘📗📚📔📙🎓🖊️🖋️📝📏📐📄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو بچز من رفتم ک برم بگرخم تا شناختیده بیشتر نشدم فعلا اودافظ😀

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
2728
نههههه کاری نکن عکسمو بذارم امروز قراره خودمو لو بدم کلا انگاری     بهتره برم تا حرابکار ...

منم 😀😀😀😀

عه من الان امضاتو دیدم انشالله زودی یکی ازین شکما دربیاری تکون نتونی بخوری شبها هم نتونی بخوابی هیچ ...

واینکه دستتم نرسه اونجاتو بعد جیش بشوری

گفتم ببینمت شاید که ازسرم دیووانگی رود.......زان دم که دیدمت دیووانه ترشدم دیووانه ترشدم  
همیشه میدونستم بین جاریها چشم نداری منو ببینی    

معلومه کی چش نداره اییش😀😀😀

2738
واینکه دستتم نرسه اونجاتو بعد جیش بشوری

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2706