2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشکل از دی جی نیست

مدیر سایت باید تبلیغات رو مدیریت کنه که باعث انزجار نشه.

پایین و بالا تبلیغه آدم کامنت خودشو به زور میبینه

"عاقل" فقط اونی که هیچوقت وقتشو تو این سایت هدر نداد! / یه استادی داشتیم که ‏میگفت هر وقت هر جا به مشکلی برخوردید دنبال مقصر نگردید؛ مقصرش منم! ‏بگردید دنبال راه حل ✋
2728

من واسه دیجی احترام خاصی قائل بودم واقعا الان اسمشو میبینم کهیر میزنم ☹️ قبلا همش تو سایتش میچرخیدم الان یه جوری سایتشو تحریم کردم انگار  میخوام انتقام بگیرم😓 

راستی دارم فکر میکنم خوش به حال نی نی یارا که بخاطر نی نی سایت اومدن بهشون پولم میدن 😀😀😀😀

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

این 5040 بیشتر رو اعصابه.

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"

اخه جالبیش اینه که بارها و بارها دوستان اعتراض کردن اما واقعا چرا بها داده نمیشه ؟؟؟؟

مدیر سایت رسیدگی کنید لطفا؛با وجود کاربرها اینجا رونق داره پس چه بهتره رضایتشون جلب بشه البته اگه مهمه😐

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
2706