2410
2553
عنوان

بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 430 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متفورمین میتونه باعث تاخیر پری بشه؟؟

فک نکنم....

چن وقته اقدامی عزیزم؟؟؟

دراوج مغروربودن مهربان است🥺💔                                                            اصلا میشودبرایش مرد☹️                                                  خودمومیگم😌✌️😘
2456
فک نکنم.... چن وقته اقدامی عزیزم؟؟؟

6ماه اقدامم .لتروزول و کلومیفن و آمپول hcg زدم ولی باردار نشدم هیچ مشکلیم نداشتم همسرمم آز داد عالی بود.دارو هارو قطع کردم.دوماهه روزی دوتا متفورمین میخورم

تیکر تولد یکسالگی دختر خوشگلمه😍😘
6ماه اقدامم .لتروزول و کلومیفن و آمپول hcg زدم ولی باردار نشدم هیچ مشکلیم نداشتم همسرمم آز داد عالی ...

خیلی ها با متفورمین باردارشدن...انشالله شماهم بارداری...این ماه آمپولم زدی؟

2714
6ماه اقدامم .لتروزول و کلومیفن و آمپول hcg زدم ولی باردار نشدم هیچ مشکلیم نداشتم همسرمم آز داد عالی ...

من لتروزول وکلومفین و خوردم قبل بارداریم...ماه اول نشدم با10روزتأخیرولی ماه دوم شکرخدا نی نی دارشدم  

دراوج مغروربودن مهربان است🥺💔                                                            اصلا میشودبرایش مرد☹️                                                  خودمومیگم😌✌️😘

انشاا...ک بارداری گلم....

سلام عزیزم به نظرم مثبت

من با قرص جلوگیری داشتم ولی 16مهر که باید پری میشدم نشدم و الان باردارم  

ﺑﺎﻭﺭ ﻧـﻤﯽ ﮐﻨـﻢ ! ﺧـﺎﻟـﻖ ﻧﻈـﻢ ﺩﺍﻧـﻪ ﻫـﺎﯼ ﺍﻧـﺎﺭ، ﺯﻧـﺪﮔـﯽ ﻣـﺮﺍ ﺑـﯽ ﻧﻈـﻢ ﭼﯿـﺪﻩ ﺑﺎﺷـﺪ         
2706