2733
2734
عنوان

بی بی چک

430 بازدید | 33 پست

سلام خانما.من دوروز تاخیر دارم تو پریودی.دیشب بی بی چک گذاشتم 4،5ثانیه نگاه کردم دیدم هیچی نبود گذاشتمش تو توالت اومدم خوابیدم البته قبلشم کلی آب و مایعات خورده بودم ادرارم غلیظ نبود.الان نگاه کردم هاله داره .یعنی باردارم؟

تیکر تولد یکسالگی دختر خوشگلمه😍😘

سلام عزیزم...بی بی چکت مثبته تبریک میگم...مال منم همینجوری ی هاله کمرنگ افتاده بود...البته من ی هفته مونده بود ب پری شدنم...

دراوج مغروربودن مهربان است🥺💔                                                            اصلا میشودبرایش مرد☹️                                                  خودمومیگم😌✌️😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

توعکس مشخص نیس

دراوج مغروربودن مهربان است🥺💔                                                            اصلا میشودبرایش مرد☹️                                                  خودمومیگم😌✌️😘
2738
توعکس مشخص نیس

حالا برای اینکه مطمعن بشی یکی دوروز دیگه بی بی بزن...تا اون موقع بتات دوبرابربشه...

یک هفتس علائم پری دارم ولی نمیشم.ترشح بی رنگ دارم

خب منم این علایم وداشتم هرلحضه حس پری بهم دس میداد...

2706