2726
عنوان

دعوا باشوهررررر

708 بازدید | 18 پست

بچه ها من خیلی حساس وزود رنجم سر هر مسعله ای باشوهرم بحث میکنمودعوا دیگه خسته شدم یه اخلاقی هم دارم هی میگم باید راجبش حرف بزنیم و بدتر میشه.....فکر میکنم نباید حرف نگفته ای باشه ودعوا واعصاب خوردی میشه چه راهکارایی دارید واقعن باید همه چی رو بگیم؟بچه ها من خوشبختی رو این میدون هرچی من بگم اون بگه باشه عشقم بخاطر تو باشه ولی این نمیشه واین منو دلزده میکنه تورو خدا کمکم کنید خیلی بهم ریختم خیلی .خیلی گریه میکنم 

قدرت واقعی مرد به اندازه لبخند زنی هست که کنارشه

مگه میشه ? هر چی تو بگی اون بگه باشه ?! عزیزم این واقعا توهمه کمتر مردی اینکارو میکنه . 

در ثانی یکبار امتحان کن و موقع دعوا سکوت کن . هم دعوا زود تموم میشه و هم توی چشمش ارزشت بالا میره . اگر هی ادامش بدی توی چشمش یه زن غرغرویه بد اخلاق میشی .. یکبار سکوتو امتحان کن 

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم این‌طوری هستم همشم سر هیچ و پوچ میخوام باهاش بحث کنم ولی بنظر کوتاه بیای بهتره تا اینکه سر بحث ه ...

من مشکلم اینه مثلن تایه جا ببینم به مادرش میگه باشع چشم ناراحت میشم چه جور

قدرت واقعی مرد به اندازه لبخند زنی هست که کنارشه

من ک انقد گریه کردم چشام وانمیشه

بهترین کار حرف نزدنوسکوت کردنه عزیزم 

حرفیم داری غصه ای یا لجبازی باهاش نحرف اصن ب اون نگو تو کاغذ بنویس واس خودت یااینجا بنویس. ی مدت تو خودت باشی کم حرف بشی شوهرت پیگیرت میشه

خدایا مررررسی که هرچی آرزو کردم دیگران بهش رسیدن!  
من مشکلم اینه مثلن تایه جا ببینم به مادرش میگه باشع چشم ناراحت میشم چه جور

مثل همیم جدی میگم ولی من خودمو قانع میکنم بالاخره مادره این همه سال زحمت کشیده من ک نمیتونم مال خودم کنمش مثلا میگم اگه من پسرم به حرفم اهمیت نده زنشو همش زندگیش بدونه ناراحت میشم بالاخره هر کی جایگاه خودشو داره مادر زن و فرزند دوست داشتنش فرق داره حتی باورت نمیشه من به بچه کوچیک هم ک همسرم بوسش میکرد اینا حسودیم میشد اما الان نه

عزیزم مشکل از شماست.باید خودتو قوی کنی.انگار شما امادگی زندگیه مشترک رو نداشتید که واردش شدید .مگه میشه هر چی شما بگین بگه باشه؟خودتون حاصرید به خاطر همسرتون هرچی گفت (هرررچی)بگید باشه؟

اینم که کلید میکنید رو یه موصوع که راجبش حتما حرف بزنید اصلا خوب نیست خودم تجربشو داشتم.

بچه ها شوهرم واسه نماز صب پاشده الان داره میاد بخابه فعلن خدافظ چون خیلی فضوله

از اول نمیدونستی ک فضوله باهاش عقد کردی؟😐

‏من زیر تریلی هم برم، خون و مالی در حال جون دادن باشم، یکی هست که بیاد بگه: ناراحتی چرا؟ بابا همه مشکل دارن، خیلی‌ها آرزو دارن جای تو باشن...

رو اخلاقت كار كن عزیزم. من یكی از نزدیكانم اینجوریه كه رو حرفش نمیشه حرف زد همه باید بگن چشم و واقعا خودشو از چشم انداخته. همه فقط از ترس كه دعوا نشه حرفشو گوش میدن ولی از ته قلب حس خوبی بهش ندارن

بچه ها شوهرم واسه نماز صب پاشده الان داره میاد بخابه فعلن خدافظ چون خیلی فضوله

دختر لر این اخلاقت نشانه خود خواهی خودته دوست داشتی شوهرت هرچی میگه توام بگی چشم؟

فک کنم سن تم پایین باشه نه؟چتد سالته؟

‏من زیر تریلی هم برم، خون و مالی در حال جون دادن باشم، یکی هست که بیاد بگه: ناراحتی چرا؟ بابا همه مشکل دارن، خیلی‌ها آرزو دارن جای تو باشن...

صحبت کردن خوبه اما وقتی شکل بحث به خودش بگیره اصلا خوب نیست

اینکه میگن تو خانواده باید باهم صحبت کنن تا دلخوریا و مشکلات حل بشه منظورشون بحث کردن نیست..

میشه برای سلامتی نی نیم  صلوات بفرستین  .................................🌷🌷🌷
2706