2703
2553
من رفتم فرهود صالحی تقریبا خوب بود حالا نوبت دارم هفته اینده هم برم ولی تعریف فریدون پور هم شنیدم

عزیزم میشه شماره مطب فرهود صالحی رو بذاری لطفا؟منم تعریفشو زیاد شنیدم میخام برم

وقنی که دختر کوچکی بودم،هیچکس بهم نگفت تو دختر خوشکلی هستی! به نظرم باید به تمام دختران کوچک،حتی اگر زیبا نباشند،گفته شود که تو چقدر زیبا هستی...!مرلین مونرو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
شماره مطبش ندارم نوبت دهی حضوریهخ عفیف آباد-جنب انتقال خون-ساختمان ارسلان

مرسی عزیزم.آخه ی بار رفتم جلو ساختمون ی کاغذ زده بود ک نوبت دهی حضوری ندارن و فقط تلفنیه.بعد اینکه هنوزم اینجوریه ک صب وقت میری برا عصر همون روز؟

وقنی که دختر کوچکی بودم،هیچکس بهم نگفت تو دختر خوشکلی هستی! به نظرم باید به تمام دختران کوچک،حتی اگر زیبا نباشند،گفته شود که تو چقدر زیبا هستی...!مرلین مونرو

بچه ها کسایی که ضربه پزشکی خوردن میدونن چقدر دردناک و سخته چون هم هزینه هاش واقعا بالاست هم گاهی اوقات جبران ناپذیره پس لطفا فقط وقتی کسی رو معرفی کنید که خودتون یا نزدیکانتون کاملا تجربه داشته باشین وگرنه واقعا به بقیه صدمه میزنید  راجب دکتر پوست با یه دکتر تجربه دارم که به شمام میگم 

دکتر فریدونی : وقتی حدودا 13 -14 سالم بود برای درمان جوش به ایشون مراجعه کردم دارویی که برای من تجویز شد آ-کنوترون بود دو سال مصرف میکردم و بعدش دیگه جوشام برنگشت با اینکه جواب گرفتم ولی میخوام نظر کلی خودمو راجبش بگم بهتون 

به نظر من ایشون در مرحله اول از درمان خیلی قوی استفاده میکنه که شاید ضرورت هم نداره چون این درمان ها عوارض جانبی زیادی داره یکی مثل خود من ترجیحم اینه که از درمان های ابتدایی شروع کنم و بعد اگه جواب نگرفتم به سراغ قرص های این چنینی برم اینم بگم که توی 15 سالگی دچار سیاه سرفه شدم که واقعا وحشتناک بود یه شب انقدر سرفه کردم که تنفسم قطع شد و مادرم به اورزانس زنگ زد که دخترم نفس نمیتونه بکشه اونام گفته بودم سریع یه قسمتی از گلوشو سوراخ کنید که من همون موقع خدارو شکر تنفسم به حالت عادی برگشته بود اینو گفتم چون فکر میکنم بیماری که گرفتم از عوارض مصرف اون دارو بود به این خاطر که هم تو قسمت عوارض جانبی احتمالی دارو نوشته بود هم  خودم متوجه بودم که با مصرفش مجاری تنفسیم بشدت خشک شده  پس مراقب سلامتیتون باشید عزیزان که هیچ چیز مثل سلامتی نیست...   

امیدوارم کمکی کرده باشم....