2737
2734

سلام . من هفته ی 19 هستم و سرکلاژ انجام دادم. متاسفانه بمن می گن که شانس بیارم بچه تا 36 هفته بمونه و ممکنه زودتر زایمان کنم. کسی از دوستان سرکلاژی زایمان به موقع داشته و یا اطلاعاتی دارند. سپاس

من اطلاعی ندارم اما دختر خاله ام 3 قلو باردار بود سرکلاژ کرد تو 34 هفته زایمان کرد بچه هاشم الان تپل و خوشکلن اضطراب نداشته باش توکل به خدا

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚

دوست من رحمش دو شاخه سرکلاژ بود ۷ ماه و نیم زایمان کرد

الان باز بارداره و سرکلاژ بچه اومده پایین و استراحت مطلقه باید پاهاشم بالاتر از بدنش بزاره که به ۷ ماه برسه

کارای خوشگل و هنری تو هر سبک و سلیقه ای از کارای نمدی تا بافتنی های زیبا و خاص از سرمه دوزی تا دوختهای نوین همه و همه در کانال تل گرام baharshop518@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه استراحت داشته باشی مشکلی برات پیش نمیاد اصلا به خودت فشار نیار خصوصا ماهای اخر

کارای خوشگل و هنری تو هر سبک و سلیقه ای از کارای نمدی تا بافتنی های زیبا و خاص از سرمه دوزی تا دوختهای نوین همه و همه در کانال تل گرام baharshop518@

عزیزم امیدت به خدا باشه اگه اون بخواد تا هفته 40 ام میمونه

اما زنداداش من سرکلاژ کرد هفته 29 زایمان کرد الان پسرش 5 سالشه البته موقعیت بچه خوب بود مشکل رحم زنداداشم بود که نمیتونه بچه نگه داره قبلا ام یه بچه تو )19 هفته انداخته بود 

خدایا شکرت برای فرشته های که به من دادی 
2738

سلام عزیزم، ما یه گروه سرکلاژی ها درست کردیم، اونجا هممون سرکلاژی با شرایط خاص و مختلف هستیم، اگه دوست داشتی، درخواست دوستی بده که لینک و برات بفرستم.

انسانهای ضعیف انتقام میگیرند، انسانهای قوی می بخشند اما انسانهای باهوشند که نادیده می گیرند.
دوستان کسی قرص دوفاستون استفاده کرده؟ 

سلام چی شدآخرش زایمان به موقع کردی؟من سرکلاژکردم ومیترسم

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!

عزیزم اگرم زایمان زودرس هم باشه نهایتا نوزاد تو دستگاه میمونه مدتی. نگران نباش و با نظر دکترت پیش برو. اینجا هم یه مطلب پیدا کردم برات لینکشو میزارم بیشتر توضیح داده: زایمان زودرس بهتره یا عمل سرکلاژ