2737
2734
عنوان

بلاتکلیفم

314 بازدید | 13 پست

وای کم مونده دیوونه بشم چرا پرید نمیشم سیزده روز از پری گذشته ولی نمیشم سه بارم بی بی چک زدم منفی دارم دیوونه میشم چیکار کنم آزمایش برم 

خدا جونم خواهشن منو مامان کن دیگه

تو بي بي چك امكان خطا هس

آزمايش بده

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست عزيز مخالف نظر مني ريپلاي نكن  من هيچ علاقه اي به دونستن نظر تو ندارم  باردار نیستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ممکنه از استرس و نگرانی اونطوری شده باشی خانمی...تو دهنت بدار ک حامله نیسی و با ارامش برو آز...اگه منفی هم بود دیگه اعصابت خرد نمیشه

خدایا به خاطر همه چییی ازت ممنونم(هرآنچه دادی و ندادی)
قبلا سابقه تاخیر پریود داشتی؟ من دوسال پیش اینجوری شد یعنی حدود دوهفته عقب افتاد و هی بی بی منفی می ...

نه تا حالا تا خیر نداشتم همیشه دو سه روز زودتر میشم

2738

منم دو ماه قبل واسه اولین بار 12روز تاخیر داشتم از مایش دادم منفی بود بعد پریود شدم گاهی وقتا پیش میاد ولی شایدم مال شما حاملگی باشه یه آزمایش بده ایشالا که بارداری 

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پاي هرز  علفهای باغ کال پرست ❤❤❤
ممکنه از استرس و نگرانی اونطوری شده باشی خانمی...تو دهنت بدار ک حامله نیسی و با ارامش برو آز...اگه م ...

آره استرس که خیلی دارم ولی اصلا نمیتونم مهارش کنم خیلی سخته خیلی داغونم 

ی چیزی هم هست...من خودم اولای اقدام مث تو همش بی بی چک میگزفتم هرماه دوسه تا...اخرش ارامش و اعصابم ب هم میریخت...همسرم گف دیگه اصلا ن بی بی چک میگیریم ن تست میکنیم اگه باردار شده باشی علائمش هم معلوم میکنه بعد شش ماه باردارشدم و واقعا دیگه بهش فکر نمیکردم.درست زمانی ک دیگه بهش زیاد فکر نمیکردم باردارشدم. بسپار بخدا و ارامش داشته باش.استرس خودش مانع بارداریه عزیزم

خدایا به خاطر همه چییی ازت ممنونم(هرآنچه دادی و ندادی)