2726
عنوان

دارم از غصه میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2055 بازدید | 161 پست

عزیزمـ رابطه ای ک از الان بخاد یکطرفه باشه همون بهتر ک هیچوقت نباشه

اگر از الان بخاد ناز کنه و جواب نده و یادش بره

همون بهتر ک فراموشش کنی...

آرامـــش سهــم قلبیـــست کــه در  تصرف خـــــ❤ـــدا باشد....

حتما قیافش مثل نیم  رخ باد معده فیثاغورث بوده ترسیده ببینی بدت بیاد ازش غرور نداشته اش له بشه😔😒کلا پسرا توده ای از خودخواهی هستن

مهربان باشیم شاید فردایی نباشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درعجبم که چطور وابسته به شخصیتی در دنیای مجازی شدی.از رویا بیرون بیا و تو واقعیت زندگی کن .خب عزیزم اون کاملا متوجه شده که شما بهش بها میدی و نازشو میکشی اونم برات ناز کرده.اولا.دوما از کجا میدونی که اصلا اومده شهرتون؟؟شاید فقط برای برانگیخته کردن احساسات تو اینکارو کرده !!!به فرض هم که اومده شهرتون اون اصلا تو رو جدی نگرفته وگرنه اگه تو ذهنش جایی داشتی حتما بهت زنگ میزد..همه اینارو گفتم ک بهت بگم برای کسی بمیر که برات تب کنه..

اخه همچین رابطه ای میخواد کجا بریه عزیز؟از این رابطه رابطه نمیشه.فقط برات دردسر و اوارگی میمونه.مردع ...

میدونم که به هیچ جا نمیرسید.میدونم حتی اگه باهم میموندیم هم همش عذاب میکشیدم

اما چیکار کنم که دوسش داشتم.الان چیکار کنم...بدون اون چیکار کنم

چشم از پنجره بردار..‌.منجی در آینه است☇☇
2728
داره به سختی میگذره.از عصرتاالان برام یه قرن گذشته.خدا امشبو به خیر کنه.خدا کنه امشب بمیرم

ضعيف نباش يادت باشه تو يه پرنسسي و ارزشت بالاس

پس سرتو بالا بگير تاجت👑نيوفته

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست عزيز مخالف نظر مني ريپلاي نكن  من هيچ علاقه اي به دونستن نظر تو ندارم  باردار نیستم 

اعتماد به نفستون رو ببرید بالا و عزت نفس داشته باشید؛ چنین فردی شایسته حتی فکر کردن هم نیست؛ اصلا زندگیتون رو بخاطرش خراب نکنید؛ چه خوب شد که زود شناختیتش و وابستگی عاطفی عمیقتر نشد؛ 

آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)
میدونم که به هیچ جا نمیرسید.میدونم حتی اگه باهم میموندیم هم همش عذاب میکشیدم اما چیکار کنم که دوسش ...

بخدا فقط یه مدته.بعد که یکی اومد تو زندگیت و فهمیدی آها عشق به این میگن و لذتشو چشیدی فقط وفقط به این روزت میخندی.فقط یادت باشه اون موقع هم یه تاپیک بزنی😉

Dunya Anneme deyme noulur
بخدا فقط یه مدته.بعد که یکی اومد تو زندگیت و فهمیدی آها عشق به این میگن و لذتشو چشیدی فقط وفقط به ای ...

شدیدا موافقم..من تجربه اشو داشتم

مهربان باشیم شاید فردایی نباشد

عزیزم اکثرا ادما تو یه سن خاص عاشق کسی میشن که پسشون بزنه مثل این اقا و بازم اکثر ادما از دور عاشق میشن ینی رابطه ی مجازی جذابتره چون تو نمیبینیشون که ایراداشونم ببینی،شاید اگه یه بار باهاش بری بیرون از اداب معاشرتش حالت بهم بخوره یا طرز راه رفتنش!!!

به نظر من خودتو گول نزن نه تو عاشقی و نه حتی اون اهمیتی بهت میده خودتو سرگرم کن با یه سرگرمیه جذااااب که یاد اون نیفتی

کیانا،کارن😍😍
اعتماد به نفستون رو ببرید بالا و عزت نفس داشته باشید؛ چنین فردی شایسته حتی فکر کردن هم نیست؛ اصلا زن ...

وای قهوههه کجا بودییی جای خالیت خیلییی پررنگ بووود

کیانا،کارن😍😍
وای قهوههه کجا بودییی جای خالیت خیلییی پررنگ بووود

سپاسگزارم انلی جان؛ قطع دسترسی شده بودم...هنوز دلیلش را نمیدونم؛ ظاهرا دوستان علاقه وافری به گزارش زدن دارن...

آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)
سپاسگزارم انلی جان؛ قطع دسترسی شده بودم...هنوز دلیلش را نمیدونم؛ ظاهرا دوستان علاقه وافری به گزارش ز ...

قطع دسترسیییییی،شماااااا!!!!!!!😫😫😫😫😫

کیانا،کارن😍😍
2706