موضوع بحث

دارم از غصه میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1533 بازدید | 161 پست
1396/07/29
|
22:45

اعتماد به نفستون رو ببرید بالا و عزت نفس داشته باشید؛ چنین فردی شایسته حتی فکر کردن هم نیست؛ اصلا زندگیتون رو بخاطرش خراب نکنید؛ چه خوب شد که زود شناختیتش و وابستگی عاطفی عمیقتر نشد؛ 

آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)
میدونم که به هیچ جا نمیرسید.میدونم حتی اگه باهم میموندیم هم همش عذاب میکشیدم اما چیکار کنم که دوسش ...

بخدا فقط یه مدته.بعد که یکی اومد تو زندگیت و فهمیدی آها عشق به این میگن و لذتشو چشیدی فقط وفقط به این روزت میخندی.فقط یادت باشه اون موقع هم یه تاپیک بزنی😉

عزیزم اکثرا ادما تو یه سن خاص عاشق کسی میشن که پسشون بزنه مثل این اقا و بازم اکثر ادما از دور عاشق میشن ینی رابطه ی مجازی جذابتره چون تو نمیبینیشون که ایراداشونم ببینی،شاید اگه یه بار باهاش بری بیرون از اداب معاشرتش حالت بهم بخوره یا طرز راه رفتنش!!!

به نظر من خودتو گول نزن نه تو عاشقی و نه حتی اون اهمیتی بهت میده خودتو سرگرم کن با یه سرگرمیه جذااااب که یاد اون نیفتی

کیانا،کارن😍😍
وای قهوههه کجا بودییی جای خالیت خیلییی پررنگ بووود

سپاسگزارم انلی جان؛ قطع دسترسی شده بودم...هنوز دلیلش را نمیدونم؛ ظاهرا دوستان علاقه وافری به گزارش زدن دارن...

آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)

این عشقی نیست...نمیدونم چرا اینقدر بیخیالی از بیخیالی اون!!! ادمی که حتی پم بت نمیده و این همه راه میاد برمیگرده مطمعن باش پشیزی ارزش براش نداری .حتی اگه بمیری..پس اینقدر چکنم چکنم نکن..یه هفته خودتو بگیر بهش پم نده خودکار فراموشت میشه  

میشه برا حاجتم دعا کنی از ته دلت ؟ حتی یه صلوات..

سلام عزیزم؛ فقط بهت بگم خداروشکر که همین جا همه چیز تموم شد!! خوااااهش میکنم تمام سعیتو بکن بیش از حد کسیو نخوای!! چون این میشه نقطه ضعفت و طرف میتونه ازت سو استفاده کنه و ضربه خیلی بدی بهت بزنه! 

هوای خودتو داشته باش...

بگذارید خدا تصمیم بگیرد...

همچین میگه بدون اون چیکار کنم انگار خرج دو تا بچش و میداده.جمع کنید تو رو خدا این مسخره بازیا را..پس فردا چطوری میخوای یه زندگی و اداره کنی؟

هی دِلمـــــــــــ !!! یـــــــــه خواهِــــــــــش ؟؟؟ دیـــــگــه نَخواهـــش ....