2726
عنوان

یه سوزن به خودمون...

328 بازدید | 23 پست

دیروز خونه یکی از دوستان بودم. خانومه و همسرش هر دو تحصیل کرده و استاد دانشگاه هستن. داشتیم صحبت میکردیم که سر درد و دل اون خانوم باز شد که دیشب باز با همسرم بحث کردم و اینکه مسولیت نسبت به خانواده نداره و هر چی که مامانش بگه و منو درک نمیکنه و نیازهای منو به عنوان یک زن نمی‌شناسه و ... این زوج ۱۵ سالی میشه ازدواج کردن و دو تا پسر ۱۲ و ۸ ساله دارن. یهو پسر بزرگش وارد شد و یه سلام زیر لبی کرد و رفت اتاقش. بماند که از دم در وسایل ریخت تا رسید به اتاق خودش. یهو صدای دادش درآمد که مامانننننننن چرا دوباره آمدی تو اتاقم بی اجازه. مامانش هم با قربون صدقه گفت فقط ظرف کثیفا رو از اتاقت جمع کردم!!!! دوباره داد زد گشنمه. مامانش گفت غذا حاضره ماکارونی داریم. و با جواب ااااه گفتم مرغ بزار! مواجه شد. مامانش برگشت به من گفت قربونش برم تو سن بلوغه قند خونش میاد پایین عصبی میشه برم براش غذا بکشم. منم خداحافظی کردم و آمدم بیرون. تو راه داشتم فکر میکرد پسر این خانوم چه همسری خواهد شد؟ آیا همسرش در آینده گله های همین خانوم رو تکرار نمیکنه؟؟ 

وقتش نشده یکم تو روند تربیتی بچه ها تجدید نظر کنیم؟ چی شده که بچه ها فکر میکنن محور آفرینش هستن و کلا زمین و زمان خلق شده که بهشون خدمت کنه؟ این بچه ها چه جور همسران و والدینی میشن؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانومه هم مقصر هست ولی مقصر اصلی همسرشه

اون بچه از باباش طرز رفتار با خانوما رو داره یاد میگیره

امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه
2728

بچه های این.زمونه انقدر بعضیاشون بیتربیت هستن دلم میخواد همچین با دمپایی بزنم به ماتحتشون که یاد بگیرن با بزرگتر چجوری حرف بزنن

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

اره متاسفانه همین اشغالا دو روز دیگه زندگی یه دختر رو به راحتی خراب میکنن و مامانشونم همیشه یه بهونه میاره که تقصی عروس هست نمیگه تربیت خودم مشکل داره

ادم ها به لبخندی که روی لب مینشانند ودردی که از هم میکاهند می ارزند

عزیزم  چ ربطی دارههه...من.پسر داییم از سن 10 سالگی تا 16 17 سالگی همینجوری بود اگ بدونی الان چقدرررر اقاااا شدهههه مرد شدههههه دخترا میمیرن براش اصلا این رفتارا دلیل نمیشه

چطور زکریای رازی 900سال پیش الکل رو کشف کرد ولی اسلام 1400سال پیش الکل روحروم کرده؟؟
وقتش نشده یکم تو روند تربیتی بچه ها تجدید نظر کنیم؟ چی شده که بچه ها فکر میکنن محور آفرینش هستن و کل ...

من دخترم ۴سال و نیمه پسرم دوسال و نیم از همین الان یادشون دادم وقتی از یه چیزی استفاده میکنن بزارن سر جاش

یا از بیرون که میاییم لباساشون رو میبرن میزارن سر جاش

عزیزم   چ ربطی دارههه...من.پسر داییم از سن 10 سالگی تا 16 17 سالگی همینجوری بود اگ بدونی الان ...

عزیزم یعنی متوجه نشدی این پسر چقدر بی احترامی به مامانش کرده 

یه پسر ۱۶ساله باید احترام به بزرگتر حالیش بشه در هر شرایطی

2706