2737
2734
عنوان

بیایین نذر سنجی در مورد نذر

390 بازدید | 16 پست

دوستان میخوام بدونم کیا از نذر سوره مزمل حاجت گرفتن؟چه مدت طول کشیده و اگه حاجت گرفتین میشه اموزش طریقه ختم کردن سوره رو بزارید

تعداد رای : 6
نظرسنجی
حاجت گرفتم
3
50%
حاجت نگرفتم
1
16%
اعتقاد ندارم
2
33%
میدونم که میبینی خدایا

انجام ندادمم کاش میزاشتی

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

من خوندم ولی حاجت نگرفتم . 40 شب هم خوندم ولی ناراحت نشدم چون نمیخوام ایمان و باور    اعتقادم رو از دست بدم و هیچ وقت نمیخوام از خدا و وعده هاش نا  امید بشم که در برابر عظمت خدا به اندازه سر سوزنی هم نیستم . خدایا شکرت 

اللهم  صلي علي سيدنا محمد وعلي آله وصحبه وسلم تسليما كثيرا ...شکسته های دلت را به بازار خدا ببر، خدا، خود بهای شکسته دلان است 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوش به سعادتون که ایمان قوی دارین

هیچ قدرتی بالاتر از امید به خداوند نیست . هیچ وقت نذار یاس و نا امیدی بهت  غلبه کنه . یه جایی یه گوشه ای یه زمانی که اصلا تصورش رو نمیکنی میبینی خدا بهت توجه کرده و او ن وقت  اگر خدای نکرده یه زمانی  نا امید  شده باشی  از نا امیدی خودت شرمنده میشی عزیزم.... من با ایمان نیستم و نمیتونم خودم ر و جزو افراد با ایمان بدونم فقط به خدا و لطف و بزرگیش ایمانو باور دارم عزیزم.. 

اللهم  صلي علي سيدنا محمد وعلي آله وصحبه وسلم تسليما كثيرا ...شکسته های دلت را به بازار خدا ببر، خدا، خود بهای شکسته دلان است 
هیچ قدرتی بالاتر از امید به خداوند نیست . هیچ وقت نذار یاس و نا امیدی بهت  غلبه کنه . یه جایی ی ...

حرفتون ارومم میکنه ممنونمممم ان شاالله که خدا حاجت قلبیتونو زود زود بده

میدونم که میبینی خدایا
حرفتون ارومم میکنه ممنونمممم ان شاالله که خدا حاجت قلبیتونو زود زود بده

عزیزم ایشالله شما هم حاجت روا میشی خواهر گلم .

2738

عزیزم برای عشق و قربون که همیشه در زندگی لازمه :

مداومت کنید ، مداومت ، مداومت ..

هر روز بخوانید هر روز..

ختم رو برای رفع یه مشکل موقتی بخوانید و روز تعیین کنید (مثلا 7 روز ، 30 روز ) 

و اکثرا هم هدیه کنید  مثلا به شهدای کربلا، حضرت زینب (س)، حضرت ام البنین ، سرگردانان برزخ ، شهدای گمنام ......

من یک آریایی مسلمان هستم  به وطن و دینم افتخار می کنم ، به بزرگان تاریخ ِ  کشورم و تاریخِ اسلام می بالم ، خود نمایانِ هتاک به دین و ملیتم ، فقط کمبودهای درونی و شعور پایین خود را به نمایش می گذارند ،   برای داشتن زندگی بهتر: بجای دخالت ، قضاوت ، اهانت ، شکایت ، شماتت و عداوت ...،  نقد و اصلاح را از خودمان و خانواده هایمان شروع کنیم و فرزندانمان را درست تربیت کنیم.  خودمان را مریض نمی دانیم وگرنه علاج آسان است . ( آیت الله بهجت ره )          اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها

برای عشق و ثروت ...

من یک آریایی مسلمان هستم  به وطن و دینم افتخار می کنم ، به بزرگان تاریخ ِ  کشورم و تاریخِ اسلام می بالم ، خود نمایانِ هتاک به دین و ملیتم ، فقط کمبودهای درونی و شعور پایین خود را به نمایش می گذارند ،   برای داشتن زندگی بهتر: بجای دخالت ، قضاوت ، اهانت ، شکایت ، شماتت و عداوت ...،  نقد و اصلاح را از خودمان و خانواده هایمان شروع کنیم و فرزندانمان را درست تربیت کنیم.  خودمان را مریض نمی دانیم وگرنه علاج آسان است . ( آیت الله بهجت ره )          اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها
عزیزم برای عشق و قربون که همیشه در زندگی لازمه :  مداومت کنید ، مداومت ، مداومت ..  هر ر ...

حاجت میگیرم؟

اخه گفتن دعای ابن مقاتل بخون من دوبار خوندم دوبارش اوضاع از همونم که بود خرابتر میشد

میدونم که میبینی خدایا

عزیزم هر روز زیارت عاشورا بخون ، 

از امروز تا اربعین بخون تقدیم به حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام کن..

بعد از اربعین هم هر روز بخون...

ببین چی میبینی😍

عزیزم مداومت کن 

به نماز اول وقت هم مداومت کن ..

دعا بآید با عشق باشه نه اجباری ، باید مداومت داشت همراه با ترک گناهان (غیبت ، دروغ ، تهمت ، اذیت و آزار و دل شکستن ، ...) و حلالیت طلبیدن و استغفار هر روزه و نماز اول وقت ..

نماز اول وقت همراه روح پاک و بی گناه و مداومت بر دعا برابر است با قبولی تمام حوائج دنیوی و اخروی ..

البته عزیزم همه چی رو بسپار به خدا مثلا یکی مثلا یکی رو دوس داره برای ازدواج ولی در واقع اون بدترین کیس برای ازدواج هست ولی طرف نمی دونه و با دور شدن از اون فرد و تغییر مسیر زندگی اش به جهت اصلی و مثبت ناراحت و نا امید میشه در حالیکه باید ایمانت به خدای مهربون محکم باشه و با تمام وجودت بهش توکل و اعتماد کنی که بهترین ها رو برات در نظر داره .

برام دعا کنید خیر بیاد سر راهم

انشاءالله میاد گلم ، بدو بغل خدا 💕میاد ❤حتما میاد💝 منم دعات میکنم انشاءالله با خبرهای خوش بیای 😍🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

حاجت میگیرم؟ اخه گفتن دعای ابن مقاتل بخون من دوبار خوندم دوبارش اوضاع از همونم که بود خرابتر میشد

راستش منم برای یه موضوعی خوندم.نیتم کامل بودامانصفش براورده شد که ای کاش نمیشد از اون موقع تابحال موندم.خوب نمیخواست براورده کنه نمیکرد چرااینجوری

2706