2737
2739
عنوان

چه اشتباهی کردم واکسن زدم به پسرم

474 بازدید | 50 پست

سلام مامانا خوبین؟من 18 روز پیش به پسرم واکسن یکسالگی زدم 8 روز بعدش یه اسهال وحشتناک گرفت که فقط آب از شکمش میرفت به مدت 9 روز بچه اسهال بود اسهالو با یه بدبختی بند اوردیم سه روز بعد شروع کرد به تب.حالا همش پسرم تب داره.امروز بردیم پیش دکتر دوباره بدنشو نگاه کرد گفت این عوارض واکسنه.البته دکتره خودش همون جا که بودیم به 3 تا بچه ام ام آر زد.هیچ دارویی هم نداد فقط مسکن داد.بخدا ادم واکسن نزنه سنگین تره بچه من خیلی عذاب کشید

دکتر گفت مامانای زیادی میان و همین طوری میشه بچشون.گفت تو اون مرکزی که زدی نگفتن اسهال و تب داره و تا 21 روز هم ویروسش زنده است؟خلاصه همونجا بود که گفتم غلط کردم خودم کردم که لعنت بر خودم باد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا! اینا عوارض طبیعیه واکسنه که قابل کنترله وخطرناک نیس

اما اگه واکسن نزنی براش، بچه در معرض بیماری های خطرناک قرار میگیره

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد، من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک
2731

گفت پسرتون سرخچه گرفته.البته.گفت یه سریا هم اوریون میگیرن.من نمیدونم اگه واقعا ویروس ضعیف شده است چرا بچه ها میگیرن و انقدر اذیت میشن؟اصلا انگار سَم توشه.کسی بوده بچش مثل بچه من شده باشه؟

اخه چه ربطی داره واکسن رو که همه به بچه هاشون میزنن . ...

خدایا مرسی ازت ..خودت نگهدار بچه هام باش ...محمدطاها ...داداشی خیلی منتظرته ....امام رضا خیلی دوستت دارم 
2738
دکتر گفت مامانای زیادی میان و همین طوری میشه بچشون.گفت تو اون مرکزی که زدی نگفتن اسهال و تب داره و ت ...

واای ۲ ماه دیگه پسر منم واکسن یکسالگیش و باید بزنه. ترسیدم😢😢

سر در نمیارم چرا هی میرید ناخن می‌کارید مال من که خودش درمیاد😁😁😁

😒😱

عزیزم واکسن که ویروس نداری

در ضمن واکسن یکسالگی اصلا عوارضش این نیست که

«وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِکُلِّ شَیْىء قَدْراً»
واای ۲ ماه دیگه پسر منم واکسن یکسالگیش و باید بزنه. ترسیدم😢😢

نترس عزیزم من واسه پسرم پارسال زدم فقط همون لحظه کمی گریه کرد و تمام. 

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
2706