2726
عنوان

ادامه تاپیک چه کارایی درامد خوب داره ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 139372 بازدید | 3080 پست
سلام خانم نسرین عزیز عزیزم من اگر جای شما بودم وام میگرفتم یا قرض ولی خونمو نمیفروختم.چون مغازه درامد داره و میشه قرض و وام رو داد ولی خونه تنها داراییتونه اگه ماشین داشته باشید و اونرو بفروشید میشه بعدا یک مقدار قیمت مناسب ترشو خرید ولی با فروش خونه موافق نیستم. چون دوباره خریدنش کار سختیه. انشالله موفق باشید.
سلام خانم محبی عزیز سال نو مبارک لطفا درخواست دوستی رو اکسپت کنین
خداجونم همه رو مثل من به خواسته هاشون برسون 💘💗💋 ممنون که در مرداد 99 مجوز و مدرک مهمی که دنبالشیم رو بهمون دادی🤩💎🙏 بهترین روز زندگیم بود و همه خستگی هامون در رفت😇 خییییلی خوشحالممممم خدایا شکرت💕😍 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام محبی جون یکی از دوستام ک انال فروش لباس داره اما نمی دونه چطوری عضوگیری کنه؟؟ تازه شروع کرده کار رو .... بنا به دلایلی هم نمی خواد به دوستان و اقوام هم بگه ... آدرسش تو امضام هست.
 امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
2728

گوجه 2 سلام عزیزم 

روزت بخیر آفرین که به فکر دوستت هستی.درود بر تو خانم گل.باید در مرحله اول خودش افراد رو اد کنه یعنی شماره های افراد رو توی گوشیش بزنه که ادشونکنه یا این امکان رو داشته باشه که هر کسی بتونه افرادی رو اد کنه.   و لینک کانال رو بزاره برای اینکه افراد برای دوستاشون بفرستند. بهتره با یک خط دیگه باشه اگه میخواهند فامیلهاشون متوجه نشن. که خیلی هم اهمیتی نداره.امیدوارم موفق باشن و پر روزی و پربرکت

سلام محبی جان خوبی

منو یادت میاد گفتم خونمون طبقه 4 بدون آسانسوره دیروز یه مشتری اومده 20 تومن زیر قیمت میخواد شوهرم راضیه بده نمی دونم چکار کنم بدم یا نه

در ضمن یه مبلغی وام گرفتیم روش بزاریم اگر یه مقداری رهن بدیم و یه وام جانبازی هم بتونیم بگیریم می تونیم یه خونه خوب تو محل خودمون بگیریم

میخواستم با شما مشورت کنم امروز باید بریم بنویسیم

به نظرت بدم بره یا نه نگهدارم

سلام بچه ها یه سایت عالی بهتون معرفی میکنم کافی یه ساعت کار کنین تو کمترین زمان به نتیجه میرسی خیلی خوبه من تو همین سایتا باهاش آشنا شدم اول باورم نشد ولی تو سایت رفتم نظر مردم رو خوندم پکیج رو تهیه کردم شما هم انجام بدین به درآمد خوبی میرسین مطمئن باشین http://opizo.me/AUqSIK

بهترین شغل برای خانمها ارایشگری .که رشته های مختلف داره وپردرامد .

من اموزش کاشت ناخن دارم از صفرتاصد اموزش مجازی بصورت فیلم و کاملا حرفه ای تو خونه بشین یاد بگیر .هم توخونه میتونی درامدزایی کنی هم سالن کسی.

فقط با قیمت صدهزارتومان اموزش کامل ببین 

برای اطلاعات بیشتر بیا پیوی من 

تخفیف شب یلداهم داریم

@f1267r

2706