2733
2734
عنوان

کیا در هفته های اول لکه بینی داشتن؟

7795 بازدید | 72 پست

سلام.من شیش هفته و دوروز از بارداریم میگذره.چندروز پیش دوبار لکه ی کمرنگ دیدم.وقتی رفتم پیش دکترم سونوی واژینال کرد و گفت جسم زرد و ساک حاملگی دیده میشه ولی جنین رو هنوز زوده نمیبینم هفته ی دیگه دوباره بیا و برای لکه بینی شیاف فرتیژست بهم داد.ولی وقتی از دکتر اومدم لکه ها بیشتر شد که فکرکنم به خاطر سونوی واژینال باشه.سه روزه شیاف استفاده میکنم ولی بازم روزی یک بار لکه میاد.این مشکل سازه؟کسی همچین تجربه ای داشته؟

و خدایی که در این نزدیکی است.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم لک قهوهایی بعد حمام کار خونه رابطه بعد سونو میدیم تا هفته دهم بعدش تموم شد

مَن جَاءَ بِالْحَسَنَةِ فَلَهُ عَشْرُ أَمْثَالِهَا ۖ وَمَن جَاءَ بِالسَّيِّئَةِ فَلَا يُجْزَىٰ إِلَّا مِثْلَهَا وَهُمْ لَا يُظْلَمُونَ.
2738
منم داشتم ولی همون شش هفته و چند روز صدای قلبشم شنیده بودم ، نزدیک ۲ هفته شیاف استفاده کردم بعدش قطع ...

یعنی مشکلی نیست؟من نگرانم نکنه سقط بشه

منم همينجور بودم تا ١١هفته روزي يبار لكه بيني داشتم ،بعدش ديگه خيلي كم شد مثلا هفته اي يا ماهي يبار ،الانم كه تو شش ماه هستم خداروشكر هنوز لكه بيني نداشتم ،البته من سونو معمولي رفتم تو شش هفته قلبشم تشكيل شده بود و بهم گفت هماتوم داري شياف و آمپول داد بهم 

عزیزم منم تو هفته پنجم روز پنجم دو بار خونریزی کردم

حتما زیاد استراحت کن زیاد راه نرو خم و راست نشه زیاد نشین بیشتر دراز بکش

سکس و پله و توالت ایرانی ممنوعه

حرص و جوش و استرسم ممنوعه

شیافارم حتما استفاده کن

[QUOTE=47041109]چطور شش هفته سونوی واژینال کرده بعد جنین رو ندیده؟؟؟؟[الان شیش هفته و دوروزمه چند روز پیش که دکتر رفتم پنج هفته و شیش روزم بود.گفتم بارداری پوچ نیست؟گفت نه پوچ نوع بافتش با چیزی که من میبینم فرق داره.ولی کلا از اینکه هر دفعه سونوی واژینال میکه اصلا راضی نیستم اخه میترسم ضرر داشته باشه

2706