2726

یه هفتس شایدم بیشترغذانخورده فقط شیر قاشق بهش نشون میدم دهنشوقفل میکنه 

مراازچشم هاانداخت خوبی های بی حدم که دل رامیزند چیزی که بی اندازه شیرین است.........

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اصلا حساس نشو ب غذا خوردنش ک بدتر میشه. بادست بهش غذا بده شاید خورد قاشق بده دستش باهاش بازی کنه ت ...

اصلانمیگیره فقط ماست وبستنی که بهش بدم میخوره وگرنه سوپ فرنی حریره هیچی نمیخوره الانم سرلاک گرفتم بایدبریزم دور

مراازچشم هاانداخت خوبی های بی حدم که دل رامیزند چیزی که بی اندازه شیرین است.........
خب پس دندون هم حسابی بی اشتهاشون میکنه‌. پسرمنم هفته قبل همینطور بود .حتی شیر هم ب زوز میخورد. دند ...

دراومده بیرون زده کلا یخورده رشدهم کرده

عزيزم پسر منم همين طورى بود بعد فهميدم شوهرم از غذاى خودش يکم بهش داده اينم ديگه مزهرغذاهاى خودشو دوس نداشت دهنشو مى بست,من اصلا يک هفته غذاى تکرارى بهش ندادم ,حالا فکر کن نوزادى که هفت ماهشه چقدر سخته غذاى متنوع براش چون هر غذايى که نمى تونه بخوره

عزيزم پسر منم همين طورى بود بعد فهميدم شوهرم از غذاى خودش يکم بهش داده اينم ديگه مزهرغذاهاى خودشو دو ...

اره ولی خب الان چکاربایدکردالبته فقط ماستومیخوره نمیدونم ماست بدم زیادبعداذیت نشه

بعدشم غذاشو يکم رقيق تر کردم خداروشکر خوب شد,بعد اوردمش سر ميز وقتى خودمو شوهرم غذا مى خورديم به اون هم غذا مى دادم ,کلا جو گير شد مى خواست مثل ما باشه بالاخره غذاشو خورد

بعدشم غذاشو يکم رقيق تر کردم خداروشکر خوب شد,بعد اوردمش سر ميز وقتى خودمو شوهرم غذا مى خورديم به اون ...

اخی عزیزم اینجوری خوبه خیلی ولی اصلانمبخوره اعصابم خرابه مرغ کباب کنم بدم دستش بااون یخورده ورمیره

راستى ظرف غذاشو با قاشقش هم عوض کردم,بعضى اوقات هم يک قاشق به خودش مى دادم,واسه من خيلى سخت بود چون ...

اهابعداونجوری نمیریزه روزمین من مینشونم خودم باقاشق میدم

خيلى سخته درکت مى کنم ولى طول نمى کشه ,طعم غذاهاشم عوض کن ,مثلا تو سوپش ليمو بريز يکم,تو فرنيش من اب سيب يا اب هويج اضافه مى کردم,توى سرلاک بيسکوييت مادر ,حالا نى نى شما بزرگتره مثلا بستنى با فرنى بهش بده 

2706