2726
عنوان

من دنبال دوست میگردم

3002 بازدید | 23 پست

دوستان من دنبال دوست میگردم دوست صمیمیم رفته خارج از کشور خیلی تنها شدم ۲۹ سالمه شیرازم متاهل و بچه ندارم شاغلم شاید یکم مسخره هست اینجور درخواست دوستی ولی از دوستان اگه کسی شیرازی هست و دنبال دوست میگرده اگه اخلاقامون و شرایطمون با هم جور بود خوشحال میشم بیاد اینجا اعلام کنه

تعداد رای : 2
نظرسنجی
و
0
0%
و
2
100%

بیا از راه دور دوستی کنیم 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چکاری میکنی الان مردهای زن نما میان باهات دوست میشن ول کن بابا این چه کاری میکنی 

من له غم کوردستان و کرمانشاه شریکم....باز هم مردم کورد تسلیت.       بیاین بهتون نیاز دارم لطفا یه رای بدین مهیار صادقی  https://t.me/joinchat/AAAAAESDFFAGSggXe4cUvQ   
2728

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

‏من زیر تریلی هم برم، خون و مالی در حال جون دادن باشم، یکی هست که بیاد بگه: ناراحتی چرا؟ بابا همه مشکل دارن، خیلی‌ها آرزو دارن جای تو باشن...

راستش دوست پیدا کردن واسم شده یه مساله مهم راحت با هر کسی نمیتونم دوست شم مگه اینکه شبیه خودم باشه واقعا به مشکل برخوردم خیلی نیاز به یه نفر دارم که باهاش برم خرید درد و دل کنم ولی متاسفانه😢

دوتا مسئله وجود داره

یکی اینکه شما واقعن خانم هستی؟

دوم اینکه کسایی که بهتون پیشنهاد میدن معلوم نیس خانوم باشن یا مرد زن نما:|

ی زمانی تو مجازی ب جنسیت ادما شک میکردیم الان باید ب ادم بودنش شک کنیم...وقتیکه حرف از صداقت میشه صدا قطع میشه:/
2706