2410
2553
عنوان

لطفا مادرا بيان

137 بازدید | 23 پست

سلام دوستان، يه سوال داشتم، واكسن يك روزگي نوزاد شمارو كه زدن، يه مدت بعدش اذيتش نكرد؟ خواهرزاده من امروز يك ماهش ميشه، حالا جاي واكسني كه روز اول زدن قرمز شده و خيلي گريه مي كنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه قرمز بسه و یکمم متورم بشه یعنی واکسن گرفته و علامت خوبیه نگران نباش یه مدت طول میکشه تا خوب شه ولب اصلا بهش دست نزنید و فشار ندین

به قول شوهرم ما یه خونواده ی اشی    مشی هستیم.منو دخترمو باباش...  خدایا به عظمتت قسم همیشه خوش و سلامت و زیر سایه ی پدر مادر باشیم.آمین       
2456
میشه بپرسم واکسن روکجای نوزادمیزنن پایا بازو

بازو

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2714

نوزادمن حدودا۱۰روزگی یچیزی مثل جوش زد دقیقا سرشونه اش بعدازچندروز حالت جوش چرکی شد اماخودش خوب شد اما الان هنوز جاش هست یعنی ازواکسن بودالان ۴ماه ۱۵روزشه

گویندکه   عشاق   جهان عقل ندارند یعنی توخری  من به مراتب زتو خرتر   
پس خودش خود به خود خوب ميشه درسته؟

بله هر دو پسرای من تا دو ماهگیشون طول کشید کامل خوب بشه تاول عفونی شده بود برا هر دو

من حمام بردنیشون با کف صابون ملایم روش ماساژ میدادم.بعد خود بخود روش کنده میشد 

بله هر دو پسرای من تا دو ماهگیشون طول کشید کامل خوب بشه تاول عفونی شده بود برا هر دو من حمام بردنیش ...

کجاشون زده بود یچیزی مثل جوش چرکی کمی بزرگتربود؟ربطی به سوال من داره بنظرتون؟

گویندکه   عشاق   جهان عقل ندارند یعنی توخری  من به مراتب زتو خرتر   
شمادرمورسوالم اطلاعی ندارید عزیزم 

اگه جای واکسنشه. برای پسر من اینطوری شد.حساسیت به واکسن برای بچه های مختلف فرق داره. برای خواهرزاده ام کلا سرشونه هاش باد کرده بود. اگه خوب شده دیگه مشکلی نیست.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2706