2737
2734
عنوان

لطفا راهنمایی کنید😖😖😖😖

80 بازدید | 10 پست

سلام دخترم یازده ماهشه چندروزه نمیدونم به چه دلیل لبش ترک میخوره و خون میاد و از دردش همش گریه میکنه

چرا اینجوری می شه؟ چی بزنم خوب بشه؟اخه کوچيکه میترسم ه،چیزی براش بزنم ضرر داشته باشه

ویتامین آد بزن زود خوب میشه

دوست و دشمنو باید موقع تقسیم                           ته دیگ سیب زمینی شناخت😀😁                        به هیچ معیار دیگه ای اعتنا نکنید😌✋                      تاکید میکنم.هیچ معیاری😌🙃                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم اگه سرمانخورده (چون پسرم موقع سرماخوردگی قبل از هر علائمی اینطور میشه لباش..)

احتمال زیاد ،  آلرژی داره و غذای آلرژی را بهش دادی

من یک آریایی مسلمان هستم  به وطن و دینم افتخار می کنم ، به بزرگان تاریخ ِ  کشورم و تاریخِ اسلام می بالم ، خود نمایانِ هتاک به دین و ملیتم ، فقط کمبودهای درونی و شعور پایین خود را به نمایش می گذارند ،   برای داشتن زندگی بهتر: بجای دخالت ، قضاوت ، اهانت ، شکایت ، شماتت و عداوت ...،  نقد و اصلاح را از خودمان و خانواده هایمان شروع کنیم و فرزندانمان را درست تربیت کنیم.  خودمان را مریض نمی دانیم وگرنه علاج آسان است . ( آیت الله بهجت ره )          اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها

ای جون عکسشو بذار ببینمش

الان خیلی خاستنیه سن 11 ماهگی ای جون

من راجع ب سوالت تخصص ندارم چون بچه ندارم

انشالله زودی خووووووووووووب میشه عزیزم

خدایا آرامشی عطا کن تا بتونم بپذیرم همه ناملایمتی های بندگانت را
2738

الان به زحمت خوابوندمش عکس جدید ندارم

کم خوابيشم که به کنار .شبا تا چهارپنج صبح بيداره و بازی میکنه و خواب نداره

تو طول روز هم شاید یه ساعت به زور بخوابه

لبشم که شده علاوه برهمه اینا مشکل