2726

بچه من یک سالو نیمشه فقط شیر خودمو میخوره غذا اصلا نمیخوره یا به زور چنتا لقمه میخوره خیلی نگرانم وزنم 13 و نیم هست

عزیزم خواهر زاده منم همینه هیچییییی غذای سفت نمیخوره فوقش 2 لقمه اونم اگههههه بالا نیاره

ولی خواهر من از 8 9 ماهگی دید این هیچی نمیخوره شروع کرد چیزای مقوی و با شیشه بهش داد ، مثلا سوپ ماهیچه و قلم و برنج و عدس و هویج و ... میپزه میکس میکنه با شیشه میده

یا تو شیر صبحانش یک عاالمه 4 مغز رنده شده و کره محلی و عسل مخصوص نی نی ها و ... میریزه

یا حریره و دنت و ماجان و ... همه رو با شیشه میده

الان قدو وزنش بالای نموداره 

همینکارو کن فعلا تا به غذا بیفتن دیگه چاره ای نیست

امروز جايي هستم كه خواسته ام و فردا جايي خواهم بود كه ميخواهم....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

و زنش خوبه پسر من بیست ماهشه یازده کیلوه

آه....آری.....این منم.....اما چه سود/ او که در من بود دیگر نیست ،نیست/ می خروشم زیر لب دیوانه وار/ او که در من بود آخر کیست کیست؟

ماشالا وزن بچت خیلی خوبه .دخترمنم بعضی وقتا ۲.۳روز بی اشتها یا کم اشتها میشه ولی بعد۲روز بهترمیشه  البته بابازی وسرگرمی بهش میوه میدم که زیادم شکمش گرسنه نمونه  الان خوبه دخترم نمیدونم چرا بعضی وقتا اینطوری میشه دکتربردم گفت بچست دیگه شاید دندون درمیاره یا شاید یکم سرماخورده شما نفهمیدی که اشتهاش نمیبره

خدایا مرسی که دخترموبهم دادی❤❤❤

دخترمنم ۱۷ماهشه  ۱۲ کیلو هست کلا غذاهای سفت دوست نداره کته ماست و عاشق سوپ وانواع آش ها و آبگوشت (تیلیت)  منم واسه همین سوپ زیاد درست میکنم ولی تنوع میدم سوپشو یه بار قارچ اضافه میکنم یه بار نخودفرنگی یه بار قلم.... سیب زمینی سرخ کرده با سس هم خیلی دوست داره 

خدایا مرسی که دخترموبهم دادی❤❤❤