2726
سلام

قبل از هر چیزی ،همین الان خواص روغن نارگیل رو در مرورگرتون جستجو کنید تا از خاصیت های این روغن باخبر بشید، چون این روغن تو ایران واقعا مظلوم واقع شده.

روغن نارگیلی که بنده دارم،از پودر نارگیل پرچرب و تازه ،توسط دستگاه روغن کشی آلمانی پرس سرد، روغن گیری کردیم،

اینو قلبا میگم، دلم میخواد برای یک بار هم که شده این روغن رو تست کنید. واقعا این روغن خالصه... خیلی از شماها، در ماه کلی پول لوازم آرایش میدید، یا فرضا یک کرم حداقل 20 هزار تومنی دست صورت، یا خدا تومانی دور چشم رو میخری!،روی محصول نوشته حاوی عصاره نارگیل، که میخواد توی صد گرم شاید چند قطره روغن نارگیل داسته باشه!اگر فکر کنید این عصاره ها با ترکیبات شیمیایی لوازم بهداشتی آرایشی، بدون تغییر و آسیب باقی میمونند!

این روغن نارگیل،واقعا خالصه خالصه و هیچ روغن یا هیچ چیز دیگه ای باهاش ترکیب نشده

به قدری این روغن بکر و عالی و معطر هست که همون اول متوجه ی این موصوع خواهید شد...

تموم روغن های نارگیل بیرون صنعتی و غیر خوراکی (مخلوط با پارافین ) هستند

حداقل 250 میلی لیتر (اندازه بطری نوشابه کوچک) خرید کنید برای بار اول که خیلی باصرفه و بابرکته. قیمتش فقط 9 هزار تومانه، و هزینه پست 6 الی 8 تومن...

به شرط برگشت میفروشم،سر سوزنی ناراضی بودین با کمال میل برگشت میگیرم!

هر سوالی دارین بپرسید من خوشحال میشم.

روغن کنجد و فندق و زیتون بکر و هسته انگور هم موجوده و همینطور عسل طبیعی

0933

320

1212

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...