2737
2734
زهره جون با بوس کردن ک مشکلی نداری؟؟ منظورمو ک متوجهی؟؟؟؟😀😀😀

اره بابا گرفتم  منم خودم از همين ميترسيدم حتي شوهرم هم اولش ميترسيد اما بعد از يكماه عادي شد اما اولش انگار دوتا توپ تو لبت هست نميتونم حتي درست موقع اب خوردن لبت رو به ليوان فشار بدي اما بعد از بكماه مثل قبل ميشه كاملا راحت ميشي باهاش من كه خيلي راضيم البته اين عكسم ديگه خيلي ژل كم شده وقت ترميمه 

‏از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من عكسي كه لبم توش واضح باشه نداشتم اين ديگه واضحترينش بود كه شش ماه بعد از ژل بوده و تقريبا نصف شده لبم الان هم ژل لبم خوابيده وقت ترميمه اشه

2731
ايم دكتر و ادرسشو ميكي و هزينشو مرسي كلي

دكتر حسن سراج سيدخندان

هر سي سي رو ششصد ميگرفت كه به من تخفيف داد٥٠٠تومن اخه با شوهرم اشنايي داره اما مارك ژل لبش عاليه الان اسم ماركش يادم نيست اما اصل بود مطمينم

اره بابا گرفتم    منم خودم از همين ميترسيدم حتي شوهرم هم اولش ميترسيد اما بعد از يكماه عاد ...

منم فقطراز همینش میترسم . وسط کار کج بشه حالا بیا درستش کن😀😀😀 . حالا ک گفتی خیالم راحت شد

مینا قری هستم
2738

منم لب بالاییم خوب نیود نمیخواستم مصنوعی بشه رفتم پیش دکتر حمیدرضا فلاحی گفت نیم سی سی بسه برات منم حرفشو گوش کردم و الان همون نیم سی سی رو زدم خیلی راضیم خوش فرم شده کارش درسته میدونه ک چ کار باید بکنه  چقدر تزریق بشه فقط ی ایرادی ک میشه ازش پیدا کرد سرش خیلی شلوغه و دیر جواب میده گاهی اوقات

منم دوس دارم اینکارو کنم😍ولی دو دلم😒

بستگی داره کجا میخوای تزریق کنی اگر اندازه سی سی شو درست بزنن طبیعی میشه مثلا واسه لب های کوچیک خوبه دو بار بزنی هر دفعه هم نیم سی سی ولی واسه خط خنده بیشتر بزنی فقط حواست باشه هر جایی نری چون ژل چینی زیاده تو بازار کره ای حتما بزن من خودم میرم کلینیک پاسارگاد 

سلام

خواهر من ماه پیش توی کلینیک تسنیم لیزر انجام داده اونقدر دستاش نرم و لطیف شده که منم میخوام برم  لیزر  کل بدن انجام بدم چون دستگاهی که استفاده می کنند خیلی جدید و به روز

هزینه اشم خیلی مناسبه 

من خودم گونه و زاویه ی فکمو ژل تززریق کردم خدایی خیلی تغییر کردم چون اصلا گونه نداشتم. به نظر من تغییر نیازه هرازگاهی اما اصولی نه اینکه یهو خودتو شبیه اجنه کنی. دکتر من هیربد بهنام بود خیلیا تو تهران میشناسنش من دوستم که میخواد مدل نچرال بشه هم پیش همین دکتر تزریق کرده جفتمون راضی ایم خداروشکر ازاین شماره هم میتونید مشاوره انلاین بگیرید کاملا راهنماییتون میکنن 09203182328

اولش ممکنه یخورده ورم داشته باشه که بعد از دو سه روز خوب تو لب جا می گیره . واسه همکارم که پیش دکتر خاک سفیدی تو کلینیک موگه  رفت اینطوری شد . 

بعد کلا طبیعی شد انکار واسه لب خودشه . 

خیلی خوبه که اردکی نشه و از 6 کیلومتری تابلو نشه که ژل زده

09904204682 اینم شمارشونه

حتماحتما یه دکتر مجرب پیداکن فکرهزینش نباش دکتر و موادى که استفاده مى کنه خیلی مهمه یکى ازفامیلاى ما واسه پیشونیش تزریق کرد اما از مارک گذشته و بی کیفیت استفاده کرده بود که کلی دردسر واسش کشید. من خودم موگه کلینیک  رفتم سمت پاسداران متخصص باتجربه ایه. 

2706