2726

بچم ۱۵ ماهشه وله تا حالا هیچ حرکتی نکرده نه چهار دست و پا نه سینه خیز.۱۳ ماهگی آزمایش هم دادیم دکتر گفت مشکلی نداره خیلی داغونم نمیدونم چیکار کنم.تو روروک میره دستشم بگیرم راه میره ولی تنهایی فقط میشینه هر کی تجربه داره بگه تا خیالم راحت شه

چه از مایشی دادین? ممکنه فرزند شما یه مشکلی داشته باشه هم ممکنه نداشته باشه و از روی تنبلی حرکت نکنه از نظر گفتار و ذهنی چطوره?

بلاخره منم بزرگ شدم منم مامان شدم مامانه یه پسمل خوشمل......آرسام جونم 19 خرداد 93 اومد تو بغلم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر خواهر شوهرم ٢ سال تمام راه افتاد.نميخوام عزيزم نگرانت كنم چون بچه ها با هم فرق دارن اما حتما پيش دكتر فوق تخصص اطفال ببرش.به پسر من يه دوره DHA داد دكتر خيلي خوب بود

2728

سلام . نوه داییم همینطور بود . بعضیا یهو راه میفتن    خداروشکر که مشکلی نداره چون دستشو بگیری راه میره تو روروک هم میره پس خیالت راحت باشه به روش تاتی کم کم راش بنداز .  روبروش بشینیدبا  نیم متر فاصله که تاتی بیاد بغلتون

خدای مهربونم  به تو قرصه دلم                                             لطفا تاپیک کتاب من رو تگ کنین متشکرم 🌱🌸

دیدم بچه هایی که ۱۵،۱۶ ماهگی راه افتادن.ولی سینه خیز میرفتن.شاید تپله بچت؟اگه دکتر گفته اشکال نداره نگران نباش تا ۱۸ ماهگی وقت داره

میشه همگی از خدا بخواهید، که کمک کنه ما عید سال ۹۹تو خونه خودمون باشیم.ممنون  

یه سری آزمایش بود ویتامین دی و کلسیم وکمبود آهن و تیرویید

هیچکدوم مشکلی نداشت.احساس میکنم بدنش شله.

از لحاظ ذهنی هم مشکلی نداره از کلمات هم میتونه آب و بابا رو بگه

اگه روی یه چیزی مثل صندلی بشینه دستشو به لبه هاش میگیره و بلند میشه و می ایسته.

یه چیز دیگم اینکه بچم از سه ماهگی دندون در آورد اونم سه تا سه تا با هم الان ۱۶ تا دندون داره خیلی ضعیفش کرد ممکنه بخاطر اونم باشه؟

پیش فوق تخصص متابولیسم کودکان بردم.شوهرم میگه دیگه پیش هیچ دکتری نمیبرم چون مطمئنم بچم مشکلی نداره.آخه خانواده شوهرم اکثرا دیر راه افتادن.من بیشتر بخاطر چهار دست و پا نرفتنش ناراحتم

اگه حس میکنید از بقیه لحاظ از هم سناش عقب نیست  و فقط تاخیر تو راه رفتنه نگرانی نداره بلاخره بعضی بچه ها دیرتر راه میوفتن چهاردستو پا نرفتن هم اصلا ملاک نیست اگر اگر تا چند ماه دیگر تغییری نکرد به متخصص مغزو اعصاب اطفال مرتجعه کنید ولی به احتمال زیاد یه تاخیر ساده است باید باهاش بازی کنید خیلی تا ترسش بریزه بلند شه 

بلاخره منم بزرگ شدم منم مامان شدم مامانه یه پسمل خوشمل......آرسام جونم 19 خرداد 93 اومد تو بغلم

خیلی بچه ها چهار دست و پا نمیرن. خواهر زاده منم 16 ماهگی راه رفت. با چیزهایی که دوست داره ترغیبش کن راه بره. خواهرزاده من به خاطر دو تا سیب زمینی سرخ کرده اولین قدم هاشو برداشت.  

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2706