2737
2734
عنوان

سفر در 3 ماهه اول بارداری

843 بازدید | 24 پست

سلام خدمت همه دوستان من در هفته هفتم بارداری هستم میخاستم بدونم  اگر امسال اربعین برای پیاده روی بروم کربلا مشکلی بوجود میاد بنظرتون برای بچه یا خودم البته با هواپیما هم رفت و هم برگشت..ممنون

واااای دیوانگیه

‌خ‍‌ودت‍‌و پ‍‌ی‍‌دا ک‍‌ن‍‌‍ی خ‍‌ی‍‍‌ل‍‌ی‍‌ارو گ‍‌م م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی ای‍‌ن ش‍‌روعِ یہ م‍‌س‍‌ی‍‌ر ط‍‌ول‍‌ان‍‌ی‍ہ کہ ت‍‌ه‍‌ش ق‍‌ش‍‌ن‍‌گہ -! .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم هر چقدر هم رعایت کنی به خاطر شلوغی و آلودگی های طی مسیر بهتره نره.توی بارداری سیستم ایمنی ضعیف میشه

البته میشناسم کسی رو که ماه پنجم رفته بود پیاده روی و مشکلی پیش نیومده بود ولی میگفت کمرش از درد داغون شده بود

دکتر مهدیس  به اتاق عمل  دختر من رو صدا میکنن

سفر باهواپیماتااونجا ک من میدونم بدلیل تغییر فشار تو بارداری خوب نیس.مخصوصا سه ماه اول ک خطر سقط خیلی بالاست.گذشته ازاون تو کربلا شلوغی و ضربه به شکم و مریضی ک هرساله منتقل میشه خیلی زیاده.پیاده روی هم ک برای خانم باردار تو سه ماهه اول اصلاخوب نیس.باز اگ رفتین دعا کنید برا ماک نی نیمون سالم بدنیا بیاد.التماس دعا

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
2738

تازه هزار جور ناقل بیماری هست اونجا...

‌خ‍‌ودت‍‌و پ‍‌ی‍‌دا ک‍‌ن‍‌‍ی خ‍‌ی‍‍‌ل‍‌ی‍‌ارو گ‍‌م م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی ای‍‌ن ش‍‌روعِ یہ م‍‌س‍‌ی‍‌ر ط‍‌ول‍‌ان‍‌ی‍ہ کہ ت‍‌ه‍‌ش ق‍‌ش‍‌ن‍‌گہ -! .

عزیزم ورودی حرم امام حسین انقد شلوغه که ادم سالم تو اون همه فشار حالش بد میشه ایامش مناسب نیست خیلی شلوغه حرم بین الحرمینم همینجور 

میشه برا سلامتی نی نیم و خانوادم یه صلوات مهمونم کنید ..... این صلوات برای کسایی که برام صلوات فرستادن اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم ... مرسی

من پارسال اربعین کربلا بودم

میشه برا سلامتی نی نیم و خانوادم یه صلوات مهمونم کنید ..... این صلوات برای کسایی که برام صلوات فرستادن اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم ... مرسی

عزيزم چطوري مي توني بري كربلا پياده

من هم الان هفته ٨ بارداريم از تهوع دارم مي ميرم شما تهوع نداري

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
2706