2703
2553
عنوان

بازم بی بی چک

185 بازدید | 10 پست

سلام خانوما من این ماه باید چهارشنبه پری میشدم که خوشبختانه تا حالا که شنبه هست نیومده بی بی چهارشنبه و امروز صبح منفی بوده چیکار کنم به نظرتون؟ یعنی زبونم لال باردار نیستم

🌻🌻خدایا نی نی تو دلم رو به تو میسپارم خودت محافظش باش.خدایاممنون بخاطر همه چیز. انشالله بزودی دامن همه منتظرا سبز بشه🙏🙏🙏🌻🌻

يه از بده كارى نداره كه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من كه قلبم واسه تو ميزنه هر دم تو دليه من♥️ كارشناس ارشد آموزش زبان انگليسى هستم جهت برگزارى كلاس هاى زبان به صورت خصوصى در خدمتم🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

مرسی دوستان. برا شماها هم این اتفاق افتاده؟ نهایتش چند روز بعد پری با بی بی معلوم میشه؟ دعا کنین واسم

🌻🌻خدایا نی نی تو دلم رو به تو میسپارم خودت محافظش باش.خدایاممنون بخاطر همه چیز. انشالله بزودی دامن همه منتظرا سبز بشه🙏🙏🙏🌻🌻
مرسی دوستان. برا شماها هم این اتفاق افتاده؟ نهایتش چند روز بعد پری با بی بی معلوم میشه؟ دعا کنین واس ...

من چندین بار اینجوری شده که باردار هم نبودم. سما هم دل خوش نکن. هر چی خدا بخواد همون میشه

این چنین نخواهد ماند. روزهای روشن می ایند. من خوشبختی را با آغوش میکشم  
2714

من یکماه 12 روز عقب انداختم بی بی چکم منفی بود آز هم منفی 

امیدوارم برای مشا بارداری باشه

همه راهها گشوده است...معجزه از پس معجزه باز نمی ایستد ازآسمان برسرم خیروثروت میبارد...خدایا سپاسگزارم

سلام منم ۲۶ باید میشدم ولی نشدم بی بی چکم منفیه صبر میکنم تا ۱۰ اگه نشدم که انشالله میشم  میرم ...

ایشالا باهم مامان میشیم عزیزم. واسه همدیگه دعا کنیم🙏🙏

سلام منم ۲۶ باید میشدم ولی نشدم بی بی چکم منفیه صبر میکنم تا ۱۰ اگه نشدم که انشالله میشم  میرم ...

تا حالا اینطور شده بودی؟ من از زمان اقدامم که 9ماه میشه اینطور نشده بودم ایشالا این ماه باردار باشیم